Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lefogytam a mellemből. Visszaf...

Lefogytam a mellemből. Visszafordítható valamilyen módszerrel? Ha igen, mit kell tennem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 18 éves lány vagyok. 170 centi, 54 kilo. (1,5 hónappal ezelőtt 58). A környezetem szerint kifogásolhatatlan alakkal rendelkeztem, sportoltam, és normálisan étkeztem, izmos voltam, 75B-s mellem volt. Azonban egy csalódás miatt elvesztettem kevéske önbizalmam is, bebeszéltem magamnak, hogy még tökéletesebbnek kell lennem és az edzések mellett szigorú étrendbe váltottam hogy lefogyjam az „oldalhájam.” Egészségesen szerettem volna csinálni, de túlzásba estem, már az ételt sem kívánom és borzasztóan lefogyott a combizmom és a mellem is. Hülyeség volt, nagyon megbántam, vissza akarom kapni a melleim. Segítsetek, lehetséges ez ? :'( Előre is köszönöm!
2014. jún. 17. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez sajnos ilyen ha fogy az emebr akkor mindnehonnan fogy és a hizás is igy van. nem tudsz mit tenni. Ha hizol az is nö megint.
2014. jún. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nos, ez attól függ.



Egy túlsúlyos lány számára, aki lefogyott és az ideális alakját érte el, valamint emiatt csökkent a mellmérete, az már nemigen tud változtatni rajtad természetes úton, mert az az ő ideális mellmérete.


A te esetedben viszont nem beszélünk régi túlsúlyról, mert 58 kilósan sem voltál az. Tulajdonképpen az volt az ideális, s amint te is belátod, most a ló túloldalára estél, de persze, hogy ezt visszalehet csinálni. Hogyan ? Úgy, hogy visszaveszed a régi életstílusodat: sportolsz, megfelelően táplálkozol, pihensz, stb.

Az izomtömeg nagyon fontos és ez az, amelyet te elveszítettél és amely jelentős változást képez. De szerencsére az izmot építeni is lehet, meg leépíteni is. Te az utóbbit érted el, most viszont az előbbire kell fókuszálnod.

2014. jún. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :) Nagyon aggódtam, hogy előnytlenül fog visszamenni a súly, azaz nem mellre, mert ha az utóbbi volna akkor inkább így maradok. :\
2014. jún. 17. 11:18
 4/4 A kérdező kommentje:
Kettes válaszoló, köszönöm neked is! :) Igyekezni fogok apránként visszaszokni akkor a régi életmódomba! Beépítek majd pár nasit, hogy valamiből tudjon zsír képződni a mellemen is, mert azt se akarom hogy nőietlenül izmosnak tűnjek.
2014. jún. 17. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!