Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy lehet hatásosan hízni?...

Hogy lehet hatásosan hízni? Tudom hogy nagyon sok ilyen kérdés van DE! Szeretnék olyantól választ kapni akinek sikerült a hízás.

Figyelt kérdés
Ha van ilyen akkor leírná hogy csinálta. Nagyon sovány vagyok és ha ez nyárig így marad akkor nem fogok strandra se menni mert nem érzem így jól magam

2014. ápr. 6. 20:23
 1/4 Szintiszoli123 ***** válasza:

Nekem sikerült. Na szerinted hogy csináltam? :)

Nagyon egyszerűen. Több energiát vittem ne kajával (20% fehérje, 50% CH, 30% zsír), mint amennyit az alapanyagcserémmel és a mozgásommal elégettem. Hogy ez kinél mennyi, az egyénfüggő. Így híztam 8 kilót. Most pedig ugyanezt folytatom, csak már súlyzós edzés mellett. Ezt nevezik tömegnövelő edzésnek. A lényege, hogy ne csak háj jöjjön fel, hanem izom is.

2014. ápr. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szintiszoli123 ***** válasza:

U.I.:

Ha nincs emésztőrendszeri problémád, akkor olyan nincs, hogy nem sikerül a hízás viszont valószínűleg nem elég csak akkor és csak annyit enni, amikor éhes vagy és amennyi jól esik.

2014. ápr. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én kialakítottam magamnak egy étrendet, amin néha változtatok ízlés szerint. Minden nap minimum 2szer kenyeret eszek ilyen olyan felvágottakal (ez általában a reggeli és a vacsora). Minden nap eszem tésztát, mert az is hízlal. Valamint egyszer egy nap eszem a mekiben, azért is mert szeretem és azért is mert roppant sok kalóriát tudok vele szerezni. Este viszont beviszek még plusz 1000 vagy 1500 kalóriát nassolással. Ez általában ilyen kakaós győriédes nápolyi amit 180 vagy 360 grammos kiszerelésben árulnak. Roppant sokat mozgok napi 2 órát sétálok kutyázás alatt, ezen felül még rengeteget sétálok, vagy megyek suliba és ilyen olyan helyekre mert viszonylag messze lakok az iskolámtól. Lassan 2 hete csinálom ezt. Ha elérem hogy 60 kg legyek ( a 182-3 cm-hez) akkor elkezdek majd eddzeni. Mostmár annyit látok magamon hogy a hasamra már híztam, hogy a fenekem és a combom egy kicsit nagyobb. Viszont ezeket mindig csak reggel lehet látni, mert felpuffadt has csalóka:D! Ha bármiben segíthetek akkor csak írj!
2014. ápr. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2014. ápr. 10. 17:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!