Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi lenne ha megpróbálnék...

Zsuzsi94 kérdése:

Mi lenne ha megpróbálnék egyhúzamba meginni 2l Coca Colát?

Figyelt kérdés
Azon gondolkoztam,hogy vajon milyen következményei lennének azon azon miután meginnám ha kutyául lennék telitettség fogna el..de kíváncsi vagyok a ti véleménytekre is :) mivel már láttam egy pár videót a youtbeon hogy próbálkoztak 2l tej megivásával.19/L

2014. márc. 30. 00:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nem lenne, rengeteg böfögnél a szénsavtól és feszülne a gyomrod. De igazából elég értelmetlen ezzel kísérletezni...
2014. márc. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért:) igen ezt én is tudom mivel egy időben colafüggő voltam de én arra vagyok kíváncsi hogy lenne valami egészségügyi hatása?
2014. márc. 30. 00:12
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha most egyhuzamban meginnál 2 liter colát, akkor valószínű, hogy te nyernéd meg a büfögőversenyt mert egy büfögéssel kitudnád mondani, hogy "salgótarjáni kis csillag."


Ha hosszú távon iszol napi 1 liter colát, mondjuk évek óta, akkor az fogromláshoz, magas vérnyomáshoz is vezethet, és akár elhízáshoz is, mert a colában sok cukor van (hacsak nem zéro colát iszol)

2014. márc. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan semmi bajod nem lesz tőle, maximum a gyomrod fájdul meg ha éhgyomorra iszod mert sok lesz a savad.
2014. márc. 30. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Inzulinszint rohamos megnövekedése, a bevitt cukrok zsírraktározása, koffeinabszorpció vége, vérnyomás megnövekedése, fokozottan izgatott állapot, dopamin felszabadulása.
2014. márc. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Terhesnek fogsz tűnni :D
2014. márc. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó hát ezen jót röhögtem :D meg a másikon is:D igen van benne igazság :D
2014. ápr. 10. 04:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!