Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hizni akarok, tömeg növelővel...

Valaki003 kérdése:

Hizni akarok, tömeg növelővel ez lehetséges? 177cm /45kg/17F

Figyelt kérdés
egyszerűen semmitől sem hizok es rohadt sovány vagyok, tömegnövelő segithet? öcsémnek nagyobb ruha kell mint nekem..:s mar kicsit durva 5-6 eve ugyan annyi a testsúlyom.. szóval tomegnovelo.. jolehet?

2014. márc. 30. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy beteg? Az orvos mit mond?
2014. márc. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
voltam orvosnal allitolag semmi bajom..
2014. márc. 30. 15:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyen az alkatod: aszténiás vagy. Ne tedd magad tönkre semmiféle szerrel, egyszerűbb, ha elfogadod magad olyannak, amilyen vagy, okosan öltözöl és normálisan eszel. Vannak ilyen testalkatú férfiak és nők is. Nem szabad parázni ezen és pláne nem szabad magad szeméttel tömni - az úgyis csak visszaüt. A szervezeted pontosan tudja, mennyi az a súly, amelyre szüksége van.


17 évesen növésben vagy, serdülsz. Majd leszel még 45 kg-nál is több az évek folyamán (na nem sokkal több:)), ne aggódj.


Az úszás és a futás (főleg a hosszútávfutás) segít kicsi szálkásodni, és néhány kg-val több is lehetsz tőle.

2014. márc. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
45kg-osan rohadok meg :SSSS
2014. márc. 30. 19:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!