Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » S. O. S! ha elmegyek. Akkor...

S. O. S! ha elmegyek. Akkor lehetséges hogy visszaálljon? Nem akarok fogszabit (bővebben lent)

Figyelt kérdés

14L vagyok,az összes fogam szép,és nem ferde ,de felül van elöl két tejfogam még,és alul kettő elöl ami még tejfog,és ez a 4 tejfog,valamelyik jobban,valamelyik meg épp hogy MOZOG,de nem annyira hogy kiszedhessem,és mögötte 4tejfogamból 3 mögött teljesen kijött a csontfogam,és a 4ik tejfogam mögött meg picit kint van,de nincsenek annyira bent vagy valami,szóval,ha ezeket kihuzatom?! KIHÚZASSAM ŐKET? ..akkor ugye visszaállnak majd és nem kell fogszabályzó..nem szeretnék fogszabályzót,annyi a gond hogy ugye mögötte van,de nem lehetséges hogy mindegyik magától visszaálljon a helyére ha már nincs ott a tejfog? nem szeretnék fogszabályzót,és csak ezzel a 4 tej fogammal van a gond,nem legelöl vannak hanem a két legelső mellet,és alul 2 meg felül 2. szóval ha kihuzatom akkor visszaállnak? nekem mesélte egyik oszt.társam h a tesójának kihuzták a tejfogát mert mögötte már jött a másik,és az visszaállt..

és fájni fog ha kihuzatom? amikor elmegyek fogorvoshoz,akkor huzza ki mind a 4et?

Segítsetek:( köszönöm!!


2010. aug. 1. 00:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Minél előbb húzasd ki a tejfogakat. ha sokat vársz, akkor tuti nem fognak visszaállni a maradandó fogak a jó helyre, szóval rések fognak maradni.

szóval sürgősen doki, nem fog fájni, ne izgulj.

muszáj ezt meglépni, mert ha nem mész el, akkor tuti rések maradnak majd, és akkor meg fogszabályzó kell. lehet, hogy már így is kelleni fog, de van némi esély, hogy nem.

2010. aug. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

HÉHÉHÉ!!!

Álljunk meg egy szóra!

Hogy a fenébe lehet neked még 14 ÉVES korodban akár 1 tejfogad is?????

Nekem 16 éves koromban már a bölcsességfogam is kezdett kijönni.

Nem akarok kötöszködni,de én még ilyet nem hallottam!!!

2010. aug. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2010. aug. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!