Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Béres cseppet szeretnék...

Béres cseppet szeretnék szedni. Többi lennt. Kis segítséget kérnék?!

Figyelt kérdés

mielött elkezdeném, utána olvastam s a felnőtt adag 3x 20 csepp per nap.

Ha vennék egy 30 ml-es kiszerelésűt kb. meddig lenne elég?19/F



2014. febr. 19. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyjából egy hétig szokott tartani.
2014. febr. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy normál csepp úgy 0,025 - 0,05 ml.
2014. febr. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm nektek. :)
2014. febr. 19. 23:02
 4/6 anonim ***** válasza:

Biztos vagy benne, hogy a béres csepp az a táplálék kiegészítő amire szükséged van?


Mert annyira nem komoly a cucc.

2014. febr. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A Béres csepp nagyon drága, negyed-ötöd áron sokkal jobb minőségű (többfélét és nagyobb mennyiségben tartalmazó) ásványi agyagokat tartalmazó étrend kiegészítő van a piacon, főleg a sportolóknak szántak közül.


Amúgy ez a mostani Béres csepp már nem "az" a Béres csepp, a régi sárgás színű volt és kifejezetten fém ízű, a mostani színtelen és már egy fél pohár vízben feloldva is teljesen íztelen.

2014. febr. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tényleg, nekem is feltűnt, hogy sokkal hígabb lett az egész. Régebben valóban erősen sárga, és fémes ízű volt. Én csak akkor szoktam szedni, ha érzem, hogy kerülget valami, de eddig bevált.
2014. febr. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!