Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szeretnék segítséget kérni,...

Discovery00 kérdése:

Szeretnék segítséget kérni, hogy nem-e veszélyes ez?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy diétába kezdeni. Kb 30 kiló fölöslegem van. Úgy gondoltam, mától elkezdem a káposztaleves diétát, közben 2 naponta aktív mozgást végeznék, és napi 2-szer szűzteát innék. Van-e ennek a kombinációnak veszélye? Csak 7 napos kúrát akarok utána 2 hét múlva megismételném majd újra egy kúra, hogy a 30 kiló lemenjen pár hónap alatt.
2013. máj. 15. 14:37
 1/4 bettineni ***** válasza:
Nem sokat tudok erröl a dietarol, de gondolom nem csak kaposztaleven akarsz elni? Ha ilyen sokat kellene fogyni, akkor lehetne kezdeni a kenyer es tesztafelek, hozzaadott cukrok elhagyasaval, etkezes utan pedig higitott almaecet ivasaval probalkoznek a helyedben. A bolti gyümölcsleveket csak higitva idd.
2013. máj. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, almaecet nem jó már próbáltam már nekem nem használt fájt tőle a gyomrom. Már kenyeret ritkán eszem, a cukrot természetesen el lehetne hagyni :) persze nem csak káposztát, más is van mellette gyümölcs, zöldség, fehér hús, minden nap mást kell enni.
2013. máj. 15. 15:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Hol is kezdjem? Inkább ne tedd. Se a káposztaleves diéta nem tesz jót, se a szűztea (azon túl, hogy kissé megfosat) sőt, még az almaecet se az a misztikus csodaszer, amilyennek mondják. Olvasd el ezt, elsőre, aztán a cikk folytatását:


[link]


Itt kb leírják, hogy is működik a szervezet, mi kell a fogyáshoz, stb. Hidd el, ez az, ami segít, nem pedig a különféle csodadiéták és szerek. (mondom ezt úgy, hogy 8 hónap alatt kb 25 kg feleslegtől szabadultam meg)

2013. máj. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Mi közöd Tőle ***** válasza:
30 kiló minusz az legalább 6-8 hónap. Attól függően, hogy mennyit mozogsz. Én nem hiszek az ilyen csodaszerekben.
2013. máj. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!