Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tegyek ha mostanába...

Mit tegyek ha mostanába minimális étvágyam van és szomjas sem vagyok?

Figyelt kérdés

Étvágyam az sosem volt, mindig is kevesett ettem (álltalába nepi 2szer), de mindig éreztem, hogy ennem kell. Mostanába még ezt se egyszerűen felkelek, délig nem eszek, akkor is csak azért mert tudom, hogy muszáj enni. Az ivás eddig rendben volt, rengetegett ittam simán özstönből, de mostanra az is elmúlt (napi 2 liter víz ajánlott, de ma semmit nem ittam és nem is vagyok szomjas). Régen próbáltam bérescseppet+c vitamint, de nem sok haszna volt így abbahagytam. Tény, hogy utóbbi 1 évben munkám miatt elég keveset mozgok, de szerintem ilyennek akkor se kéne előfordulnia.


Tud valaki adni valami tanácsot mert kezdek aggódni magam miatt. Mozgás segít? ha ige mennyit kéne?



2013. dec. 18. 17:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Ússz!:) Attól úgy megéhezel,hogy ihajj!
2013. dec. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!