Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyi az a minimális étel...

Mennyi az a minimális étel bevitel, amivel még életben lehet maradni?

Figyelt kérdés
Most úgy jött ki hog yspórólnom kell és eddig is csak napi kétszer ettem, sztem az is elég. Az érdekelne hogy mennyit és milyen ételeket lehetne enni napi 2x-i étkezésre, hogy olyan végletesen sovány ne legyek, de azért ellegyek vele. Úgyis csaj vagyok, szal direkt jó a soványság.
2012. júl. 11. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Javaslom, hogy inkább írd össze a kiadásaidat! Nem valószínű, hogy pont az ételen lenne érdemes spórolnod.
2012. júl. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
anya egyik aranyszabálya: sose az ételen spórolj.:D
2012. júl. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csinálj olcsó, laktató ételeket, pl, sült hagymát, nagyon finom egy karéj kenyérrel, burgonyás ételeket, tésztákat, zsíros kenyér paprikával és paradicsommal, ezek most már olcsóbbak, főzelékeket, a piacon most sok főzeléknövénykapható és olcsóbb, mint a boltokban.

Ha keveset eszel, hiánybetegségek alakulnak ki, unokatesóm TBC-s lett a nagy éhezésében.

2012. júl. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"szal direkt jó a soványság"


A sovanysag nem jo, beteges. A karcsusag a jo!


Csatlakozom az elozokhoz, nem a kajan kene sporolni. Amugy ehetnel pl. sok rizset, megszorva egy kis Vegeta/Delikat-al meg ize is van!

2012. júl. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%
Elég hetente egyszer enned, ha tápanyagot fogyasztasz. Ha élelmiszert akkor naponta hatszor is kevés.
2012. júl. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!