Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Olyan étel/ital, ami kicsit...

Olyan étel/ital, ami kicsit "meghajt"?

Figyelt kérdés

Hashajtón kívűl. Pl. a tej? Pár napja már félek amikor nagyWC-znem kell, mert csak erőlködök, ráadásul fáj is. És nem csak akkor, egyfolytában fáj a hasam. Faluban lakom, szóval gyógyszertár nincs pedig régebben segítettek a Guttalax cseppek, de sajnos most nem tudom beszerezni.

Vagy esetleg gyümölcstea? :/


2012. júl. 6. 09:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szilva, barack, minél több gyümölcs, ráadásul ha ezekre iszol egy kis meleg tejet vagy kakaót nincs az az isten hogy ne kelljen wc-re menned :)
2012. júl. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Paradicsomlevet biztosan tudsz venni, az jót kell, hogy tegyen. Vagy más rostos lé is jó lehet, sok gyümölcs és rengeteg folyadék. Igyál éhgyomorra reggel tejet, vizet, az hátha meghajt.
2012. júl. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ilyen ételt szinte mindenki tud mondani,

rengetegen esküsznek is az ő tippjükre,hogy az aztán tutira meg.....

de ,hogy téged meghajt e bármelyik is,- na ez nem biztos

2012. júl. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
próbáld meg a gyümölcs + tej kombót, de nekem az nem vált be semennyire. Mindenkit más hajt meg. Én ha fogkrémet nyelek le, akkor szarok 1 órán át!
2012. júl. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Laevolac szirup -de azt gondolom most nem tudsz beszerezni.

Szilvalé, szilvalekvár, éhgyomorra langyos víz. Tejeskávé savanyú uborkával.

És szerintem szerezz be aranyérkenőcsöt, mert a végbélben lévő széklet már kiszáradt és nagyon kemény, ha fáj is, akkor szinte garantált egy kis aranyér.

2012. júl. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat :) zöld kéz
2012. júl. 6. 11:29
 7/8 anonim ***** válasza:
zold tea a legjobb! en van hogy 2 perccel utana rohanok a wcre! de naturt vegyel mint teafu, ne filterest, az nem eleg eros.
2012. júl. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kávé, ha nem iszom reggel, nem tudok elmenni nagywcre.
2012. júl. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!