Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Sokat eszek, de még is éhes...

Sokat eszek, de még is éhes vagyok, ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Nem is olyan régen, volt egy ilyen időszakom, hogy megéheztem, ettem egy csomót és utána rá egy félórára megint azt éreztem, mindjárt összeesek annyira éhes vagyok. Most megint ez van, és eléggé idegesítő hogy egésznap eszek, és a hasam ugyanúgy üres (vagy csak annak érzem). Annyit tudok, hogy ez lesz a 3. napom hogy éjszakázás van, és nem bírok aludni sokat. Konkrétan a 3 nap alatt, 3 óra alvás! Energia italoztam, és az megpiszkálta a vérnyomásom. Azóta van megint ez az "éhség" zavar! Ha valaki tudná, mitől lehet ez, vagy mit lehetne tenni ellene, megköszönném ha elárulná! .)

2012. júl. 3. 00:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Olvass utána a szénhidrát függőségnek, hátha ráismersz, hogy neked is olyan tüneteid vannak.
2012. júl. 3. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
bélgiliszta...hasonlóak a tünetei!
2012. júl. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jajj istenem ha ennyire nem alszol attól vagy folyton éhes, én is most éjszakázom 3. éjjel, és ma már töménytelen mennyiséget ettem de még folyton éhesnek érzem magam... Nyilván a szervezet kicsit összeborul és energiához próbál jutni az ételből, meg azoknak a hormonoknak az érzékelése sem történik megfelelően amik azért felelősek, hogyha ettél elmúljon az éhség. Ha kialszod magam, elmúlik!
2016. ápr. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!