Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Bulimiás voltam 4 évig miért...

Bulimiás voltam 4 évig miért fáj még mindig a gyomrom amikor már rég nem csinálom?

Figyelt kérdés
2013. nov. 18. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Elég sok oka lehet a gyomorfájásnak.

Kezdve a szénhidrát (keményítő) alapú táplálkozással.

2013. nov. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát mert mondjuk megszokta, hogy bármit eszel, úgyis kihányod. Most viszont "szenvednie" kell az emésztéssel. Örülhetsz, valszeg egy életre tönkre tetted magad.
2013. nov. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tönkretetted valamennyire (vagy talán teljesen) az emésztésedet. Hozzászoktattad a gyomrod ahhoz, hogy úgyis minden visszajön, ahogy az előző válaszoló is leírta. Jobb esetben javulhat még a helyzet, ha már nem csinálod, és kitartasz az egészséged mellett. Hosszú éveknek kell eltelnie egészségesen, ahhoz, hogy rendbe jöjj fizikailag teljesen, de addig is légy türelmes,és óvd a gyomrod egészségét, étkezz óvatosan, kímélően. Lehetőleg próbáld meg elkerülni a túl savas, túl erős ételeket, az erőteljes fűszerezést. (Tudom, tudom, ez nehéz lehet, nekem is mondhatja bárki, imádom a csípőset/savanykásat). Én 5 évig voltam anorexiás-bulimiás, 2 éve mondhatjuk gyógyult vagyok, már ami a fizikai tüneteket illeti, de a reflux sajnos megmaradt nálam is, ill. gyakori puffadás, hányinger stb. Sajnos nekem a fogaim sínylették meg a dolgot rendesen, a legtöbb el van kopva, és némelyikből le is törtek darabok.:/ Sajnos ez van, neked meg kitartást, és jó egészséget!
2014. aug. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!