Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nemrég ismertem be magamnak,...

Nemrég ismertem be magamnak, hogy bulímiás vagyok! Szeretnék kikerülni ebből, elkerülni a falási rohamokat, az édesség utáni vágyat és a továbbiakat. Kérlek, aki már kikászálódott ebből segítsen nekem! Ki lehet"gyógyulni" ebből magamtól is?

Figyelt kérdés
A beszólásokat légszíves mellőzétek!!
2013. okt. 5. 20:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Magadtól csak akkor ha ,ismétlek csak akkor ha olyan nagy szintű önkontrollod-akaraterőd van ami nemet tud mondani a kényszernek. S még egy ,talán a legfontosabb rátudsz jönni mitől van ez.

Sajnos,ez nagyon nehéz.

Próbáld meg azért magadtól,hátha megy.Adj magadnak 1-2 hónapot.Beszélgess róla valakivel!Olyannal akivel ezt megtudod osztani,s melletted áll.Szóval egy biztos pont.Akihez bármikor tudsz fordulni,

Ha nem sikerül keress fel egy életviteli tanácsadót .

Sok szerencsét,szurkolok neked.(Nem tudom,mennyire érnék rá,de ha szeretnél tudnék veled beszélgetni,de nem ígérek semmit.)

Tipp: Tini,lány vagy. Ugye?

2013. okt. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

NE várd meg, amíg már annyira éhes leszel, hogy mindent befalsz, ami a közeledbe kerül! Ha éhes vagy, egyél, még ha csak keveset is. Inkább sokszor egyél keveset, mint hogy naponta vagy kétnaponta egyszer telezabáld magad, utána meg kihányj mindent.

Egyébként jobb lenne, ha orvoshoz fordulnál. A bulimia és egyéb étkezési zavarok hátterében ugyanis túlnyomórészt olyan lelki problémák állnak, amiket kezelni kell. Ha lelkileg rendbejössz, javulni fognak a táplálkozási szokásaid is.

Mióta vagy bulimiás?

2013. okt. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!