Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek anorexiás vagyok?

BpCrew kérdése:

Szerintetek anorexiás vagyok?

Figyelt kérdés
Igazából, semmit sem eszem, jó ha pár falatot eszek, de az semmi, 60 kiló voltam, most meg 54 kiló vagyok. Le esnek a gatyáim rólam (régebben nem estek le rólam). És most nem tudom hogy anorexiának számít ez?

2013. jún. 1. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Kezdj el fújni. Egyik ismerősömnek is ez volt a problémája, de mióta rendszeresebben füstöl megállt a súlycsökkenése és szedett is vissza egy pár kilót. Mondjuk ő jelentősebb mennyiséget vesztett mint te, de ennek ellenére az elv ugyan az. Jó szórakozást!
2013. jún. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ hány cm vagy hozzá. Azért mert fogytál 6 kg-t, még nem vagy az, és ha nemevéssel érted el, még vissza is hízod majd. Aki anorexiás, az nem tudja magáról, mert torzult az énképe.
2013. jún. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Valami bajod van. De úgy hangzik mintha az is akarnál lenni.. gyakorlatilag azt akarod, hogy a külvilág felfigyeljen, hogy valami nincs rendben veled. De elárulok egy titkot: NEM FOG.Nem fog senki kötelet dobni neked. Lépj tovább hogyha boldogtalan vagy Tudom nehéz és is ezzel próbálkozom. Mentsd meg magadat, mert senki sem segít és nem is fog sohasem.
2013. jún. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, ez így nem hangzik túl biztatóan... Hány centi vagy és mióta tart ez az állapot?
2013. jún. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az anorexia egy mentális betegség, az anorexiások elhatározásból nem esznek. Ha magadra ismertél, lehet róla szó...
2013. jún. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!