Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Így tudnék egészségesen hízni...

Így tudnék egészségesen hízni vagy még mindig kevés?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 2-3kg-ot kéne felszednem de nem szeretem a túl édes dolgokat.. Most mindent megeszek amit megkívánok de csak ritkán vagyok éhes.. Szóval, szerintetek kevés? Reggeli: egy színházi sajtos perec. Ebéd: húsleves (2db répával és kb. 80g tésztával), aztán másodiknak paradicsomos húsgombóc volt. 2db-ot ettem. (250g) Nasi délután: egy alma. Vacsi: gyümölcs tortát csináltam tegnap szóval abból eszek egy nagy szeletet.(200-250g) és még este is eszek egy almát. Ja és ma kirándulni voltam (1 és fél órát sétáltam) és még fogok kb 20 percet kutyával is.. 164/45
2013. máj. 1. 16:53
 1/1 anonim válasza:
szerintem kevés.Egyél vörös húst,sok szénhidrátot.Sportolj az lehet hogy meghozza az étvágyad (kevesebb kalóriát égess közben mint amennyit eszel különben csak fogyni fogsz)
2013. máj. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!