Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » . :mit egyek ilyen edzéshez? :.

. :mit egyek ilyen edzéshez? :.

Figyelt kérdés
.:Itthon edzem, saját súllyal. (fekvőtámasz, felülés, és ezeknek a mindenféle variációja.) néha szoktam bicepszre egykezessel. Mit kellene ennem? kis izmot akarok növeszteni, már amennyire ez itthon lehetséges. szép kidolgozott karcsúbb testet akarok, nem felfújt konditermit:D köszi a válazokat:.

2013. jan. 8. 18:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Tömegnövelő étrend: napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje kell és 5-6g*ttkg szénhidrát (ch).

Ezekből kellene leginkább összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

Itt találsz tömegnövelő étrendeket is: [link]


[link]

2013. jan. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
Szalonnát, mert azt szeretem.
2013. jan. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
..:ez túl bonyolult. inkább megyek a gép elé matyizni. Jó amúgy nem. Köszi a választ!:..
2013. jan. 8. 18:50
 4/19 A kérdező kommentje:
nem szeretem a szalonnát, ezek szerint mindig is alacsony maradok? GENIUS
2013. jan. 8. 18:51
 5/19 anonim válasza:

A saját súlyos edzéshez a fegyencedzés című könyvet használd. A felülés és fekvőtámasz nem edzi meg a teljes testet, szóval minimum még a guggulást és húzodzkodást illeszd be, meg valamit vállra.

Amúgy fehérjedús zsírszegény táplálkozás napi ötször.

2013. jan. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Mi a bonyolult? Leírtam, hogy mik a jó kaják és a linkben étrendek is vannak.:)
2013. jan. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

+ szénhidrát is kellene legalább reggelire

amúgy az izometrikus edzést ajánlom ha otthon akarsz edzeni+ meztelen harcos paveltől

emellett napi 200-300 gm csirke akár tojást is ehetsz elalvás előtt 1 órával sovány turó

2013. jan. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a fagyencedzést ismerem! kemény leszek mint a kád széle!
2013. jan. 8. 19:29
 9/19 anonim válasza:

"Montez" figyelmébe ajánlanám: "szép kidolgozott karcsúbb testet akarok, nem felfújt konditermit"


Ehhez képest rögtön a testtömegnöveléshez adsz javaslatokat. Nem túl figyelmes.

2013. jan. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Ja, csak a karcsú izmos testhez is megfelelő étrend kell. Kakaós csigából nem lesz izom.:)

Olvasd el amit az első hozzászólásomban a végén linkeltem.:)

2013. jan. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!