Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzés után milyen fehérjetarta...

Edzés után milyen fehérjetartalmú kajákat egyek?

Figyelt kérdés

2013. jan. 5. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:

A legjobb egy tejsavóprotein+ gyors szénhidrát (pl dextróz) shake. Ha ez nincs, akkor pl főt vagy sült tojás rizzsel vagy tk kenyérrel, mert a tojás az közepesen gyors. Ha ez sincs, akkor csirkemell-rizs vagy hal-rizs. Este pedig sovány túró.

Olvasnivaló: [link]

2013. jan. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
A legjobb lenne egy tejsavó fehérje shaket leküldeni, mellé valami gyorsan felszívódó szénhidráttal pl dextróz. Röviden a saját kezdetleges hozzáértésemmel: edzés után a kimerült szervezetnek legjobb a gyorsan felszívódó táplélák, edzés után 1-2 órával már mehet egy sima étkezés. De egyébként én Power Proteint használtam amíg volt, ez egy olcsóbb szója fehérje, szóval lassú felszívódású és nekem bevált. Őszintén ha kezdő vagy, és nem vagy versenyző szerintem azt told edzés után ami van otthon vagy amit meg tudsz venni. Egyél sokat, edz keményen és pihenj sokat. Sok sikert a továbbiakban.
2013. jan. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

a szóját meg el kellene felejteni, mert később bármi is lehet:

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..

2013. jan. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Költségkímélő megoldásnak szerintem tökéletes. 3000 forint 1 kilógramm. 36 adag és én napi kettőt ittam, a testsúlyom és a napi étkezésem miatt. Nekem 3 rugóért 18 napra jó üzlet volt...
2013. jan. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem érted ezek szerint. Nem a költségekről beszéltem, hanem a pont nem kellene ösztrogénnel tele cuccot kajálni nem beszélve arról, hogy a fele a biológiai értéke egy tejsavóéhoz!
2013. jan. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Lusta voltam elolvasni amit belinkeltél mert ettem közben szóval elnézést! Igazat adok neked!
2013. jan. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem gond, ezekkel hosszú távon lehet baj.:)
2013. jan. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!