Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit egyek ilyenkor, ha nincs...

Mit egyek ilyenkor, ha nincs elég időm edzés után?

Figyelt kérdés
Reggel szoktam menni edzeni, még meló előtt, korán. Mielőtt megyek, reggelizem. Utána megiszom a protein adagot, de az után kb 1 órán át kb nem bírok enni, annyira nem vagyok éhes. Pedig edzés után kb egy fél órával lenne időm még enni gyorsan valamit. De nem bírok, amikor megéhezem, már munkában vagyok, de ott legközelebb csak dél, 1 óra körül van lehetőségem enni rendes mennyiséget nyugodtan. Mi az amit tömegelős időszak alatt érdemes enni, amit gyorsan meg lehet, 1-2 perc alatt, valami tápláló turmix esetleg amit előre el lehet készíteni, és könnyen lecsúszik? Vagy zabkorpát valamilyen formában esetleg? Vagy mi?
2013. jan. 1. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem egyél normálisan,én se tudok edzés után enni várok egy 30-40 percet de utána ha behányok befosok akkor is megeszem
2013. jan. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Edzés után tejsavóprotein kell+ dextróz.
2013. jan. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
igen de rá kéne kajálnia és azt nem birja vagy nem?
2013. jan. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja, de.:) én is lenyomom rá 40 percre a húsos kaját.
2013. jan. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
tejsavót + dextrózt megiszom közvetlenül edzés után. Utána még egy fél órával lenne időm kajálni, de nem bírok akkor még, utána legközelebb csak kb 4 órával később van lehetőségem rendes kajára. Ezért kellene valami olyan, amit munkában is meg tudok gyorsan enni, vagy inni, de nem vesz el tőlem időt, mint egy rendes étkezés, hanem gyorsan le lehet gurítani, mint egy turmixot pl.
2013. jan. 1. 21:10
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor kell még egy turmix: darált zabpehely+ protein.
2013. jan. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor ez lesz
2013. jan. 1. 21:16
 8/9 anonim ***** válasza:
ja ennyi nyomsz még egy 50grammos turmixot én úgy csinálom ha valami ilyesmi van sőt még az még az edzés utáni étkezésre is rányomok egyet
2013. jan. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

oks, akkor én is így csinálom :)

köszi :)

2013. jan. 2. 16:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!