Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tegyek magammal?

Mit tegyek magammal?

Figyelt kérdés
15éves fiú vagyok és 55kg. Nem ez lenne a normális, alkatom se ilyen lenne, nem tudom mit csináljak magammal. Eléggé zavar, pedig nem eszek keveset, persze nem is nagyon sokat de normálisan étkezem de többet mint pl osztálytársaim. Reggel pl nem birom ki 8-ig hogy ne egyek mert ha nem eszek rosszul leszek, osztálytársam meg egy darab jó reggeltel- jol lakik egész napra és van vagy 80kg. Meg elmegyünk kajálni bárhova pl mekibe 2 sajtburgetől már teli mindenki én meg vagy 6ot megeszek minimuim még többet is megbírnék de nem eszek.. Elkezdtem házi kondizni kicsit meg is látszott de ugyanolyan vékony maradtam nem sok értelmét láttam kis izom megy rám de azse látszik meg nagyon mert ugyanolyan vékonya maradok.
2012. nov. 30. 16:51
 1/2 anonim válasza:
Hány centi magas vagy?
2012. nov. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
átlagos 175körül
2012. nov. 30. 19:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!