Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tegyek magammal?

Mit tegyek magammal?

Figyelt kérdés
15éves fiú vagyok és 52kg. Ez engem nagyon zavar tenni akarok ellene valamit dehát... Láttam hogy sokan írták több kérdés alá hogy ha nagyon hízni akarsz egyél sok csokit meg hamburgert meg mindent... nemtudom mi ebben az igazság, de én mondhatni ezeket a dolgokat elég szépen teljesítem, persze nem erőltetve hanem mert szeretem. csokit mindennap eszek vmennyit, hamburgert is sokszor meg ilyen hát nem csak vizet meg teát iszok. Napi étkezésem suliban ugye 2 szendvicset viszek utána hazamegyek egyből eszek ami van annyira nem vagyok válogatós pl szalonna meg ilyen kajákat is. utána délután megint eszek max vacsorára nem eszek nagyon v keveset. Más az iskolában ilyen 10ig nem eszik és semmibaja én már 7ig alig birom és már zabálok is megeszem mindig az összes kajám már hamar. Utána elmegyünk kajázni pl mekibe ott az egyik osztálytársam aki elég(duci) eszik 2 sajtburgert és már rosszul van én meg 4-5 öt megeszek simán és még tudok enni utána, de nem látszik meg egyáltalán rajtam. Aztis mondták már hogy lehet azért mert a gyors az anyagcserém v mim. Nemtudom h ez az e de egyszer lemértem magam egyik nap délelőtt voltam 52kg délutánra már 55is voltam ugyanolyan digitális mérleggel nem azért mert telizabáltam magam hanem ettem simán és többször észrevettem már hogy elég furán a súlyom változik de persze a végén mindig lemegy. Mondták hogy egyek fehérjét szénhidrát dús ételeket el is kezdtem ilyesmiket enni de mindig feladtam mert nem nagyon sikerült elmegy tőle a kedvem mert tudom hogy nem lesz belőle semmi ..ígyá állok hozzá... nem tudom mit csináljak de akarok vmit kezdeni magammal mert engem nagyon zavar ahogy kinézek inkább lennék v 70kg de ez...
2012. nov. 10. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a tömegnövelőket. Pl. Scitec Jumbo(a zöld).
2012. nov. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
azt úgy simán lehet enni, v kell mellé kondi?
2012. nov. 11. 06:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!