Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miket egyek? 15 éves lány...

Miket egyek? 15 éves lány vagyok és bajom van a súlyommal. De nem nagyon tudok uralkodni magamon és mindent megeszek. Vannak olyan kaják amiktől nem leszek olyan éhes? Vagy pl. suliba mit vigyek magammal?

Figyelt kérdés
Leszoktam adni egy két kilót amikor olyan kedvem van hogy biciklizek és nem eszek sokat de egy napig tart utána visszahízom. Nincs akaraterőm ahhoz hogy ne egyek. (amúgy 168 cm és 70 kiló vagyok. Azt mondják hogy ez pont jó de akkoris én nem érzem magam jól. )
2011. ápr. 6. 16:55
 1/8 anonim válasza:
Vigyél egy szendvicset és egy müzliszeletet és ne vigyél pénzt nehogy elköltsd:) Amúgy szedd elő az akarat erődet tüzz ki egy célt pl.:hogy te már akkoris lefogysz 1hét alatt ..kg.:) és fuss is de csak annyit amennyit bírsz és jól esik!
2011. ápr. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltétlen kell nagy fogyókúrába kezdened csak figyelj oda kicsit:) pl. ha eddig sok kólát cukros üdítőt ittál inkább igyál vizet esetleg teát..ne egyél sok cukrot csipszet édességet helyette almát vagy mandulát ilyesmit..akkor édes péksütik helyett teljeskiörlésü kenyérből szendvicset.ezt viheted iskolába is,vagy vihetsz oda még joghurtot kiflivel müzlit gyümölcsöt ilyesmit :D
2011. ápr. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi.
2011. ápr. 6. 17:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Szedjél napi pár ezer mg C-vitamint, fogyni is tudsz a segítségével, és az immunrendszered is megerősödik.
2011. ápr. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

mandulától nem fogysz mert sok benne a kalória, a c vitamin emg étvágyfokozó, nem veszi el az étvágyat. Ráadásul olyan mennyiségben növeli a vesekő kialakulásának a kockázatát is...


Sportolj valamit: Úszást javaslom, de nem úgy hogy mellúszás és kinn a fejed hanem gyors vagy hát,esetleg járj fittnessz terembe, ne egyél édességet, csokit, ne igyál semmi mást csak vizet, ne egyél gyümölcsöket, zsíros húsokat, péksüteményeket, krumplit, babot ilyeneket...


Helyette zöldség minden mennyiségben , hal, csirke, pulyka, gomba, tengeri herkentyűk, sovány tej, sovány túró, tojás stb... Alacsony kalória tartalmú ételek.

2011. ápr. 21. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A C vitamin tényleg jó, én már 6 éve szedek napi 2000mg-ot, én is így tudom tartani a súlyomat. Ráadásul azelőtt vesekövem volt, a C vitamin szedésének hatására megszabadultam tőle, nem kellett műteni mert szép lassan olyan apróra oldódott, hogy aztán ki tudtam pisilni. Persze először fájdogált, de megérte ez az apró kellemetlenség.

Úgyhogy nem minden mese igaz a vitaminokról, ezt a saját bőrömön tapasztalom már elég hosszú ideje.

Szó szerint a bőrömön, mert még a bőröm is sokkal szebb azóta.

2011. ápr. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ha ilyen lenne akkor nem volna kövér ember a világon emrt mindenki beszedné aztán sovány lenne, másrészt meg c-vitaminból is csak 100mg körül van a napi ajánlott adag, de az orvos még megfázáskor is max 1000mg-ot ír fel.

Azért valami oka lehet..

2011. ápr. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
akkor szerinted hazudok, vagy nem vagyok beszámítható? Tudom hogy az orvosok többsége nem ajánl többet 60mg-nál, de ez nevetséges, én ismerek olyan dokit aki ő maga 5ezer mg-ot eszik naponta, de a betegeinek nem meri ajánlani, mert fél hogy kizárnák a kamarából.
2011. ápr. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!