Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egyedül kilábalhatok az...

Egyedül kilábalhatok az anorexiából?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azt hiszem kezdeti anorexiás vagyok. Kiskoromtól kezdve kövérnek tartottam magam, de ez csak most ütközött ki rajtam. Egész nap szinte semmit nem eszek, mert félek a hízástól. Minden reggel mérlegre állok, és reménykedem, hogy újabb kilókat tudok leadni. 10 kilót dobtam le magamról 3 hét alatt. Semmit nem merek már nagyon enni. Ha anyukám letesz elém valamit, turkálom, ameddig el nem megy, és akkor kidobom... Egy kis részem tudja, hogy ez nem jó, és nem akarok komolyabban belemászni ebbe a dologba. Orvoshoz kell fordulnom, vagy egyedül is le tudom győzni?


2012. nov. 19. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha valóban anorexiás vagy, akkor mindenképpen segítségre lesz szükséged. Különben lehet, hogy átcsapsz bulémiába.
2012. nov. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ha erős vagy letudod győzni

nekem is sikerült de baromi nehéz

2012. nov. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez már egy nagyon jó dolog, hogy felismerted, hogy baj van. A szüleidhez nem tudsz bizalommal fordulni? Esetleg háziorvos, iskolaorvos? Amúgy hány éves vagy? Mit szólt a környezeted a fogyásodhoz?
2012. nov. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
16 vagyok, anyukám belebetegedik :( Mindenki mondja, hogy nagyon sovány vagyok, egyek, de annyira félek, hogy meghízok tőle :( A bordáimon lassan zongorázni lehet, de akkor is kövérnek érzem magam.
2012. nov. 22. 18:46
 5/6 anonim válasza:
Összeszorul a torkom amikor ilyeneket olvasok...Én is anorexiás vagyok. Hidd el ez már a súlyosabb kategóriába tartozik. Ide orvos kell mert magadtól ezt egyszerűen nem tudod legyőzni. Próbálj meg anyukáddal keresni egy pont erre szakosodott orvost és annak a segítségével kifogsz ebből lábalni. Viszont a magasságodat és súlyodat letudnád írni mert akkor még többet tudnék tanácsolni ezzel kapcsolatban. Ha van/lenne még kérdésed nyugodtan kérdezz.
2012. nov. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nagyon erősen akarod!!! akkor letudod győzni, igaz hatalmas erő kell hozzá de letudod hidd el csak bízz magadba!!

én 170/35 voltam nyáron most 170/55 egyedül kilábaltam belőle, nem volt egyszerű de ment

ha akarod segítek

2012. nov. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!