Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tudnátok teljes napi étrendet...

Tudnátok teljes napi étrendet tanácsolni amit otthon is betudok tartani?

Figyelt kérdés
Fogyni szeretnék kb 5 kilót, közben szálkásitani szeretnék. Régebben ilyen étrenden voltam hogy : reggelire müzli tejjel- tízóraira almát2darabot-ebédelni suliban szoktam inkább csak levest és ha van hús akkor abból köret nélkül szoktam enni- 2-3 óra körül pedig almát megint. este ha mentem futni vagy tornázni utánna túrót és tejfölt ettem és kb mindennap ez.. tudnátok esetleg mást javasolni? vagy ez is jó

2012. szept. 26. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem elég jól hangzik. Néha egyél zöldséget is! Párolva köretként vagy csak nyersen ropogtatni:) Bár lehet, hogy erre hamar ráunsz, mert lássuk be, nem túl változatos étrend. Egyél más gyümölcsöket is, ne csak almát!
2012. szept. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát a reggeli müzli nagyon rossz. azt úgy kell legyürni, viszont aztmondták hogy olimpián is ilyen müzlit ettek akkor már csak jó valamire :) oki köszi a tanácsot
2012. szept. 26. 18:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy milyen müzlit szoktál enni. Én úgy csinálom, hogy felvágok egy almát és még egy másik gyümölcsöt (narancsot, körtét vagy ami van)- erre rakok egy kanál szezámmagot, napraforgómagot, lenmagot, zabpelyhet, majd rákanalazok egy pohár natúr joghurtot. Szerintem nagyon-nagyon finom, és benne van minden, ami kell (gyümölcs, fehérje, szénhidrát, olajos magvak) Szóval esetleg a változatosság kedvéért kipróbálhatod meg hátha jobban fog ízleni, mint a sima müzli:)
2012. szept. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsot :) és tornázásnál kis súllyal többet vagy nagy súllyal kevesebbet próbáljak?
2012. szept. 27. 18:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp kis súllyal! A nagy súly nem jó az ízületeknek. Meg csinálj kardióedzéseket. Például menj el futni, az egész jó kikapcsolódásnak is:)
2012. szept. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

csinálhatsz reggelire zabkását almával, dióval

rozskenyér körözettel, főtt tojás, sonka, sajt, diókrém, sajtkrém, túrókrém és zöldség

rántotta gombával, brokkolival

tízóraira ehetsz szilvát, szőlőt, banánt, körtét is

ebéd adott

este ehetsz cottage cheeset, kefírt, joghurtot, túrót almával, sonkát, halat, paradicsomos halkonzervet, húst, lecsót, májgombócleveset, párolt halakat, husikat zöldségekkel, húsgombócot stb

2012. szept. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!