Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hízókúrán vagyok, milyen...

Hízókúrán vagyok, milyen ételeket egyek?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok,155 cm és 40 kg. Sokszor el se hiszik,hogy ennyi idős vagyok,mivel elég vékony vagyok. Most elhatároztam magam,hogy hízok minimum 5 kg-t.
2012. szept. 16. 22:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom,mielőtt valaki hízókúrába,vagy fogyókúrába kezd,előbb csináltasson egy teljes vérképet,sok minden kiderülhet belőle,esetleg betegség miatt vagy e sovány(mint nálam ez volt,szülés után pajzsmirigy túlműködésem lett)de lehet több ok,először ezeket kell kizárni,valaki genetikailag sovány,és sose tud hízni,én is ilyen voltam,míg a hormon tabikat nem szedtem.Nem csak rád vonatkozik,de aki fogyózni,vagy hízni akar,mindenképp előbb csináltasson egy teljes vérképet,ha az rendben,akkor kezdjetek csak neki.
2012. szept. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!