Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy csinálhatok magamra egy...

Hogy csinálhatok magamra egy kis zsír párnát?

Figyelt kérdés
2012. aug. 8. 18:54
1 2
 1/12 anonim válasza:
81%
ididóta, addig örülj amíg nincs
2012. aug. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Sertés szalonnát magad köré tekered.
2012. aug. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

ha sovány vagy, akkor hízókúra kell : egyél sok olajos magvat.pl. dió, mák , szezámmag, mogyoró, aszalt gyümölcsöket, tésztaféléket,és vacsorára egyél többet, mert akkor a bevitt kalóriákat már ne mozgod le.

[link]

2012. aug. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
11%
kukorica darát kell enni ,mert malacokat a libákat kacsákat is azzal etetik,hogy zsíros és hájas legyen !!
2012. aug. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez nem hülyeség, én is csináltam régebben hízókúrát és tényleg hízlal a kukorica. Nekem jó volt, mert én imádom a kukoricát. Egyébként kukoricadarából elég finom kajákat lehet csinálni, de ehetsz most sok főtt kukoricát is, mert annak most van itt az ideje és az is hízlal.
2012. aug. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 masni1 ***** válasza:
Megpróbálhatsz hízni, de ha olyan típus vagy mint én, tehetsz bármit, nem sikerül. ( Én most 172/60 kg vagyok és 61 éves nő )Régen ez még rosszabb volt. 20 évig hízókúráztam és semmi változás. Hülyeség vele törődni. Igy is volt három férjem és mindenki talált rajtam fogást......
2012. aug. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem háj kell, hanem izom, mert a zsír káros (és ronda, visszataszító is).

Menj fitneszelni vagy testépíteni, és ezzel párhuzamosan egyél több fehérjét (pl. szója). Így szép karcsú és izmos lesz a tested.

http://www.youtube.com/watch?v=BzUHUff1uqM&list=UUVkJN12tM40..

2012. aug. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
11%
a derekadra szigszalagozol vagy két oldal tokaszalonnát.
2012. aug. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Toncsi63 válasza:

Teddy-nek üzenem: a videón látható hölgy nem mindenkinek tetszik. Valószínűleg a kérdezőnek sem. Én személy szerint nem szívesen bújok össze egy combos szöcskével. Bármíly izmos.

Kérdezőnek:

Ha hízni akarsz, egy dietetikussal vedd fel a kapcsolatot. Az személyre szabott diétát ad a kezedbe.

2012. aug. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is vékony vagyok, de eszembe se jutna hízni. Minek? Mindenki fogyni akar, nekem meg pont jó így. :)
2012. aug. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!