Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Utálom magam. Szükségem van...

Utálom magam. Szükségem van valakire aki egyforma cipőben jár mint én.165cm és 55-56kg vagyok. Egy hányinger az egész. Nem tudom mit csináljak, hogy ne egyek ennyit?

Figyelt kérdés
Ha valakivel együtt fogyózhatnék az jó lenne. Valaki?
2009. júl. 10. 22:31
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
hát rendkívűl szomorú vagyok... senki!!! :( :(
2009. júl. 12. 08:57
 32/38 anonim válasza:

Nagyon is ideális a testsúlyod!!! Ne akarj fogyni mert az már beteges lenne! Hidd el majdnem minden nőben ugyanez benne van, hogy "szélesvagyokszélesvagyok"...de marhaság. 164 cm voltam 51-52 kilóval több mint egy évig. Menőttem közben 167-re és úgy voltam 52 kiló. Aztán egy év alatt lettem 60 kiló és a magasságom ugyanennyi maradt. Én a narancsbőrömmel küzdök mert zavar, de arányos vagyok, és te a 165 cmeddel és 55 kilóddal nagyon jól nézhetsz ki!!!! Nehogy fogyni akarj mert a pasik is azt a lányt szeretik akin van mit fogni!! Ne akarj modell alkat lenni! Leülsz és feltöri a hátsódat a szék!!! Jó vagy így!

És ha nem hiszed akkor nézd meg ezt a kalkulátort:

[link]

2009. júl. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Én is 165 cm vagyok és 55 kg. Nem értem miért akarsz fogyni :O Én pont hízni szeretnék.
2009. júl. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim válasza:
Önbizalomhiányosok!! Én olyan vagyok h a suli idején vékony vagyok, de ha eljön a nyár, eljön a vég is számomra :) FIGYELJETEK: VAN 1 BARÁTNŐM, 14 ÉVES, ÉS 80 KILÓ. DE mindig tiszta, ápolt, és boldog. Elfogadja magát olyannak, amilyen. És olyan sok ember szeretne vele barátkozni, és szinte imádják az emberek-attól h ducus. Ő olyan fajta h bármivel próbálkozik, nem tud lefigyni. Fogadjátok el magatokat olyannak, amilyenek vagytok-éés tanuljatok a barátnőm példájából!!
2009. júl. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
miért senkinek sem szívügye kövérlány... senki nem akar fogyni??? Össze vagyok törve! :(
2009. júl. 28. 16:14
 36/38 anonim válasza:
Szerintem ne útáld magad :)) !!!!!!!!!!!!!!!
2009. júl. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:

Köhi I try... but I cant :( :( nem érzem magam jól a bőrömben és szeretnék változtatni ezen. Tudod az a legnagyobb baj hogy rohadtul egyedül vagyok. Nem nekem való ez a külföld. Ezért eszem... mert úgy érzem boldoggá tesz. Addig sem gondolkodom a semmilyen életemen. :( Na sebaj... Benyomtunk a családdal egy tokajit... hát no jók vagyunk mink a wine-ban.. :D :)

:( Még azért várok partnert a dologban. :) Örülnék! Valaki valaki???

2009. júl. 30. 23:08
 38/38 anonim válasza:

Én megértelek!!!!!!!!

Én is ebben a cipőben járok,habár az én méreteim 160cm és ehhez párosul 48-50 kg között,engem sokat cikiz akarva vagy akaratlanul a családom,ahogyan irtad téged is,de ezekkel az apró megjegyzésekkel hogy pl:" jaj de jó husba vagy" vagy "de szép kerek az arcod" vagy még " kis combos" meg " kis pocika" ezek borzasztóan rosszul esik, persze azért mert eléggé érzékeny vagyok a külsőmre.

Ha gondolod kibeszélhetjük ezt valahol és szivesen lennék a fogyi társad is:)(ha már igy jártunk:(:()

h

2011. ápr. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!