Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Utálom magam. Szükségem van...

Utálom magam. Szükségem van valakire aki egyforma cipőben jár mint én.165cm és 55-56kg vagyok. Egy hányinger az egész. Nem tudom mit csináljak, hogy ne egyek ennyit?

Figyelt kérdés
Ha valakivel együtt fogyózhatnék az jó lenne. Valaki?
2009. júl. 10. 22:31
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%
DE, hibás a családod. Észre kellene vegyék, hogy már nem viccesek a beszólásaik, hogy már elindítottak benned egy igen káros folyamatot. A válaszaidban csak magadat okolod, és tovább utálkozol. Ez nem egészséges. Ez a véleményem.
2009. júl. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
:) talán már kezdik érezni, mert múltkor kiborúltam, hogy mindenki az én súlyommal van elfoglalva és csodálkoznak, hogy néha ez a témám.. meg jártas vagyok a kalóriákban. De azért van igazuk mert azért híztam meg, mert sok a problémám egyedül vagyok külföldön... stb.. lényegtelen és ezért eszem... talán azt hiszik ezzel segítenek... mivel tudják mennyire érzékeny voltam és vagyok a külsőmre. Ők csak jót akarnak.
2009. júl. 10. 23:57
 23/38 A kérdező kommentje:
szóval nekem kell változtatnom... mivel én nem érzem jól magam a bőrömben... én legalább bevallom, hogy hibás vagyok.. míg sok ember másokat hibáztat...
2009. júl. 10. 23:59
 24/38 anonim ***** válasza:
78%

Figyelj egy kicsit. DE jól!

Fiú vagyok. 170 cm, 15 éves.

Én vagyok 55 kg. És én sovány vagyok, nem azért mert anorexiás vagyok, egész egyszerűen mert hiába eszem, nem megy fel rám semmi. Tehát ha én fiúként 5 cm-vel vagyok csak magasabb, de ugyanannyi kiló vagyok, és soványnak mondanak, akkor mi a probléma?

2009. júl. 11. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:
a fiúknál másképp oszlik el a súly... ti egy külön kérdés vagytok... és rajtatok több izom van stb. Én nem problémázom. Csak szeretném elérni a kítűzött célom. :)
2009. júl. 11. 09:05
 26/38 A kérdező kommentje:
Ja és még mindig várok valakit. :( Örülnék ha lenne még egy ilyen fanatikus!!
2009. júl. 11. 09:17
 27/38 anonim válasza:
57%
Szeretném azt hinni, hogy ez az egész kérdés egy vicc, vagy provokáció. Nézd meg ezt az oldalt: [link] Ez alapján az ideális testsúlyod 58 kg körül van. Neked nem fogyókúrára, hanem pszichológusra van szükséged, de sürgősen. Ja, és a családodnak is.
2009. júl. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:
Kedves ismeretlen. Először is ezt a kérdést nem viccnek szántam. Másodszor, azért mert te provokációnak fogtad fel az nem azt jelenti, hogy az. Harmadszor a szakmám művészettel kapcsolatos, szóval van fogalmam a szépség és az arányok fogalmáról. Megkérnélek, hogy a családomat ne szidd... apám költő szóval nem buta, anyám pedig egy tündéri háziasszony... nincs szükségük orvosra... a családom csak ismét boldognak és kiengyensúlyozottnak akar látni... habár nem épp jó módszerekkel... de hát emberek vagyunk és hibázunk. Amúgy, azért választottam ezt az oldalt, mivel gondoltam, ide csak olyan emberek jöhetnek akit érdekel a téma és nem olyanok akiket abszolut nem esetleg idegesít. Direkt a környezetemben meg sem említem olyan embernek, akiről tudom abszulte nem érdekli a téma.. vagyok ennyire figyelmes még ha nem is hiszed el. Ha úgy érzed téged provokál ez az egész kérlek ne olvasd! És megkímélheted magad az idegességtől mást pedig attól, hogy hülyének nézd. Volt itt sok kedves válaszoló akik nagyon kedvesek voltak, hogy így jó vagyok stb. azoknak nagyon köszönöm. De ezt csak az értheti aki hasonlóan érez... nem vagyunk egyformák!!!
2009. júl. 11. 10:56
 29/38 A kérdező kommentje:
amúgy a kedvedért ránéztem az oldalra.. tényleg annyi amennyit mondtál.. de az nem az én arányaim... hanem másé. Volt egy másik oldal is ahol 54 volt az ideális... kicsit nagy a diferencia. Az enyém amúgy 52 lenne.. de nekem a perfect az az 50.. emlékeim szerint akkor éreztem a legjobban magam. Még mindig várok kedves fogyi társat!!! Valaki???
2009. júl. 11. 11:01
 30/38 anonim ***** válasza:

ennyi információ alapján nehéz okosat mondani. a te súlyodnál nem hiszem, hogy egészséges fogyókúrán gondolkodni. meg fogja viselni az egész testedet, ráadásul nem fogsz magadnak jobban tetszeni - akár 50 kilósan sem.

első lépésben keress más elfoglaltságot. sport a legideálisabb, de ez lehet akár a következő lépés is. sok mozgás helyes irányba tereli majd az étvágyadat, jobban kifáradsz majd, könnyebben, kiadósabban ki tudod majd aludni magad, általánosan jobb lesz a közérzeted.

hosszú távon ez egyébként akár a zsír- izom arányát is megváltoztatja, ami ugyan a tömegedet megemeli, de bizonyosan jobban fogod érezni magad, és jobban is fogsz kinézni.

2009. júl. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!