Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Utálom magam. Szükségem van...

Utálom magam. Szükségem van valakire aki egyforma cipőben jár mint én.165cm és 55-56kg vagyok. Egy hányinger az egész. Nem tudom mit csináljak, hogy ne egyek ennyit?

Figyelt kérdés
Ha valakivel együtt fogyózhatnék az jó lenne. Valaki?
2009. júl. 10. 22:31
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:

őőőőőőő minden nap napi 3 órát sétálok egy kisgyerekkel akire vigyázok... ő csicsizik míg én szenvedek a babakocsival... 2 naponta ugrálókötelezem és néha futok... nem ez a baj az evés... az a baj.

Én örülök annak aki elbírja fogadni magát és én soha nem bántok mást... mindig úgy fogadom el a másikat ahogy van... csak a mi családunkban nem szokás a hízás... anyámnak 50 éves korára olyan súlya van mint nekem... és gyönyörű... tesókáim szintén vékonyak... apám meg egy giliszta én meg vagyok a viziló... sehogy nem fér a képbe.. :(

Tök jó neked... ja amúgy én 24 éves vagyok de az agyam 30 leszámítva amikor hülyülök. :)

2009. júl. 10. 23:08
 12/38 anonim ***** válasza:
Az az msn címed vagy az email címed? (első)
2009. júl. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
ebben teljesen igazad van... és én próbálom nap mint nap elmondani magamnak ezeket a dolgokat, hogy nem számít stb. vannak fontosabb dolgok is... de nem megy.. amúgy régen modellkedtem is... de abbahagytam... mert egy háj vagyok... nincs önbizalmam.. szóval nekem csak ez segíthet... hogy lefogyjak.. apám anyám vékony tesóim is csak én...
2009. júl. 10. 23:13
 14/38 A kérdező kommentje:
jajj bocs... pinocchio.p@freemail.hu
2009. júl. 10. 23:15
 15/38 A kérdező kommentje:
nem lapoztam még egy oldalt... :)
2009. júl. 10. 23:18
 16/38 anonim ***** válasza:
100%

De hát vékony vagy, az Isten áldjon meg! A magasságod és a súlyod alapján legalábbis. A 20-as BMI a normál súlynak az alsó határa. Ha még 5 kilót fogysz, már anorexiásnak mond egy orvos.


A szüleid és a testvéreid piszkálnak? Vagy a barátaid?

2009. júl. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:
a család célozgat... folyamatosan... gyakorlatilag a köszönés az úgy hangzik el... jéé milyen kerek az arcod... de nem nem ők a hibásak... nem tartom őket annak... amúgy az még nem lenne anorexia az 50 kg. Én egy deka hájat nem bírok elviselni... taszít magamon... máson nem zavar... valakinek kifejezetten jól áll. De én gyűlööm magam így... és nem fogadom el így magam.
2009. júl. 10. 23:32
 18/38 A kérdező kommentje:
mindenki más... ki így ki úgy szereti önmagát.
2009. júl. 10. 23:34
 19/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy te kövér nyugodj már meg,miért magyarázod be ezt magadnak,szerintem jól nézhetsz ki...én 165 magas és 52 kiló vagyok és tudod mennyire soványnak érzem így magam??...mindent megtennék,hogy annyi legyek mint te,ha hatvan kilós lennék az sem zavarna...Nem a súly,inkább az arányok fontosabbak,ne koplalj,hanem mozogj,sportolj sokat,sok víz,gyümölcs,zöldség és bomba formában leszel hamarosan,ne aggódj :))
2009. júl. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
Ari vagy. látod te hízni akarsz... :) de jó neked. sajnos erről akkor sem teszek le... a régi formám akarom. És remélem akad majd ugyanilyen ember aki velem szivesen végigcsinálná ezt az időszakot. :(
2009. júl. 10. 23:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!