Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Utálom magam. Szükségem van...

Utálom magam. Szükségem van valakire aki egyforma cipőben jár mint én.165cm és 55-56kg vagyok. Egy hányinger az egész. Nem tudom mit csináljak, hogy ne egyek ennyit?

Figyelt kérdés
Ha valakivel együtt fogyózhatnék az jó lenne. Valaki?
2009. júl. 10. 22:31
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
68%
Én:) én 166cm vagyok és 66,5kg:( én már nem is veszem magam embernek:S
2009. júl. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
De ari vagy... megnevetettél... akkor nem csak én vagyok aki ennyire utálja magát. De tényleg már olyan szinten vagyok, hogy nem nézek tükörbe... gyűlölöm magam!!!
2009. júl. 10. 22:42
 3/38 anonim ***** válasza:
81%
én 158 cm vagyok és 59kg és legszivesebben soha nem is mennék ki a lakásból borzalmasan érzem magamat :((((((((((((((((((((((((((((
2009. júl. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is, és már nagyon sokszor elkezdtem de egyszerűen nem tudok ellenállni a kajáknak főleg a nap végén, sajnos nincs semmi akaraterőm, pedig nagyon nagyon szeretnék fogyni:(
2009. júl. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%

Ne akarj csontkollekció lenni. Az nem szép. Nem a súlyoddal van baj, hanem a testképpel a fejedben.


Én 170 cm vagyok, és voltam már 100 kg is, 68 is. Pontosan tudom, hogy fejben a testkép nem mindig a valós állapotot mutatja, ha a tükörbe nézel.


Tényleg segítő szándékkal mondom, ha nem tudsz megbarátkozni a testeddel, kérj segítséget!

2009. júl. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Akkor csináljuk együtt... nekem a nap végével már nincs gondom.. 6 után nem eszek... ez az első lépés volt amit betartottam betartok... mit szólsz??? Rugdossuk egymást??? Mert én nem bírom ezt az állapotot... mindent megbeszélünk... kivesézünk... egymásnak inspirációt adunk... örülnék neki. :)
2009. júl. 10. 22:51
 7/38 A kérdező kommentje:
Az a legnagyobb baj ha az ember régen izmos volt szép volt és le adja a szintet mindenki bántja... nem jó.. elvárják tőlem, hogy szép legyek, hogy olyan legyek mint régen... sokszor akarom, hogy ne érdekeljen... de most már elég egy beszólás... és kész vagyok... utálok enni de mégis eszek... pedig lenne bennem erő... csak nincs kivel beszéljek erről... mert ugye régen... na mindegy..
2009. júl. 10. 22:55
 8/38 A kérdező kommentje:

ja a címem: pinocchio.p@freemail.hu

várok egy fogyi társat!

2009. júl. 10. 22:57
 9/38 anonim ***** válasza:

én 167 cm vagyok, és 100 kilós. 22 éves lány létemre gondolhatod, hogy nem örülök neki. 63 voltam, amikor a párommal megismerkedtem, szülés után kaptam hormonzavart, és itt stagnál a súlyom. Most már hozzászoktam, a páromat nem zavarja, így én is megbarátkoztam magammal. Próbáltam fogyni, de mindig visszajött. Így már nem kínzom magam.


Most már ott tarok, hogy kezdem magam így is szépnek látni, és minél kevesebbet foglalkozni vele.

Párom előtt már nem vagyok annyira szégyenlős, de pl strandon igen kellemetlenül érezném magam.



Külömben meg te nem is vagy kövér. Kezdj el mozogni, pl bicajozni, zenére tornázni, vagy csak táncikálni, és akkor le fog menni.

2009. júl. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
Csajok!!Én nem vagyok sorstársatok,mert 174cm vagyok és 63kg,de azért engedjétek meg,hogy hozzászóljak a témához. Szóval,lehetsz te model alkat,ha nem vagy megelégedve magaddal.És vannak sajna olyan emberek,akik attól is híznak ha ránéznek egy szelet zsíros kenyérre.Van egy barátnőm,aki eléggé duci,de sikerült elfogadnia magát olyannak,amilyen.Csinosan öltözi,nőiesen.Eljár strandra,uszodába.Mindig mosolyog és ha ránézel,akkor nem egy dagadt lányt látsz,hanem egy vidám,magabiztos nőt! Megfordulnak utánna az utcán és nem azért,mert kövér,hanem azért,mert árad belőle a magabiztosság. Szóval ezzel csak azt akartam írni,hogyha magadat nem fogadod el olyannak amilyen vayg,akkor ne várd,hogy elfogadjanak mások.Persze ezzel nem azt akarom sugallni,hogy jó kövérnek lenni és ne tegyetek ellene semmit,de szerintem az számít igazán,ami belűl van és ami belülről árad az emberek felé. Ugyhogy fel a fejjel csajok!!!
2009. júl. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!