Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kb semmit nem eszem, akkor...

Kb semmit nem eszem, akkor miért nem fogyok? :{

Figyelt kérdés
Kb három hete alig eszem valamit. Se kenyeret, se tésztát stb.. Igazából sokszor van, hgoy egy nap megeszek egy abonettet, egy natúr joghurtot, meg mondjuk két almát, és ennyi. LEgtöbbször gyümölcsöt és zöldséget eszek nyersen, néha egy kis zöldséglevest és minden este tornázom 40 percet, és ez megy már három hete és SEMMI!!!! Mitől lehet ez, nagyon kiborultam miatta. Most ráálltam a mérlegre, és 88,2 helyett 88,9-nek mutatott :((((((((
2011. okt. 24. 05:39
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
36%

Így sosem fogsz lefogyni. Ha áldozni tudsz rá akkor nagyon ajánlom az akupunktúrás fogyasztást. 6 hét alatt 13 kilótól szabadultam meg. Sosem voltam éhes. Utána már tudsz sportolni, mert ilyen súllyal tényleg nehéz.

Viszont kalóriaszámlálás nélkül nem fog menni.


Ajánlom hogy napi 1000-1200 kalóriát egyél csak, azt is ötszörre elosztva. A gyümölcsökben nagyon sok a szénhidrát. Fogyókúra alatt nem is ajánlott gyümölcsöt enni. Egyik nap csak zöldség, másik nap csak fehérje, felváltva. Fehérjén nem az édesített Danone-vackokat értem (ott még a natúr is édesítve van), és húst sem. Hanem zsírszegény túrót, tojást, kefírt, joghurtot, akár tofut. Nem összeenni abonettel. Mivel az inzulint termel és adsz a sz..nak egy pofont.


[link] - a kcal oszlopot nézd elsősorban. És ne sajnáld füzetben vezetni mindennap, hogy mit ettél, mennyit, hogy vissza tudd nézni.


Zöldségből paradicsom, répa, sütőtök kizárva: magas a cukortartalma. Drasztikus fogyókúra alatt a megerőltető torna nem is ajánlott. Így két végén égeted a gyertyát és nagyobb bajod lesz mint a súlyod.


Amúgy nőknél +-1 kg a menstruációs ciklus miatt normális.


[link]

[link]


Nagy kitartás kell hozzá, én tudom. De ne betegedj bele a fogyásba!

2011. okt. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Próbáltam én már kalóiaszámlálást is, de sosem tudtam kiszámolni, meg iszonyú macerás volt!!?

Az abonettel mi a baj? Ha pl reggelire kenyér helyett két szelet abonettet eszem egy natúrjoghurttal az nem jó?

2011. okt. 27. 13:36
 23/27 anonim ***** válasza:
0%
Bocsáss meg kedves szenvedő! Tudod csak az a bajom, hohy utálom az önhibájából elhízottakat. Te más vagy, úgylátszik. Csodanő.Nem eszik és mégis hízik. Ha mész az utcán, bolt környékén, vagy akárhol, nézd meg kiket látsz enni, inni? Nos, kitalálhatod. Olyan nőket, akik amúgy soha sem esznek semmit.
2011. okt. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Undorító vagy! Nyilván te is azok közé tartozol, akik olyan szerencsés alkatot örököltek, hogy akármit esznek egy gramm sem megy rájuk, és azátn beszólogat azoknak, akik sokkal minimálabban élnek, mégsem lesznek olyan vékonyak mert nem esetleg más testalkatot örököltek a felmenőiktől.

Gratulálok!

2011. okt. 27. 17:19
 25/27 anonim ***** válasza:
0%
Butaságot írsz kedves túlsúlyos. Ha így lenne, ahogy írod, akkor nem hizlalnák a disznót, hanem válogatnák. Egyébként nem az a baj, hogy sokat eszel, hanem az, hogy nagyon keveset mozogsz. És ahogy elnézlek inkább nem eszel, minthogy többet mozogj. De nem baj. A következő életedben már nem így fogod csinálni.
2011. okt. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Fogalmad sincs, hgoy mit mennyit és hogyan eszem, és hogy mennyit és miylen gyakran mozgok, úgyhogy te ne oktass ki engem!!

Ha veszekedős kedved van köss bele valaki másba, de engem kímélj meg, kérlek az ostoba hozzászólásaidtól

2011. okt. 28. 20:36
 27/27 anonim ***** válasza:

"Kb semmit nem eszem, akkor miért nem fogyok? :{


Kb három hete alig eszem valamit. Se kenyeret, se tésztát stb.."

A normális testsúlyra való beállás évekig tartó következetes étkezés, és megfelelő testmozgás arányából áll. Így kell élni. És akkor nem kell fogyókúrákat tartani

2011. okt. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!