Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kb semmit nem eszem, akkor...

Kb semmit nem eszem, akkor miért nem fogyok? :{

Figyelt kérdés
Kb három hete alig eszem valamit. Se kenyeret, se tésztát stb.. Igazából sokszor van, hgoy egy nap megeszek egy abonettet, egy natúr joghurtot, meg mondjuk két almát, és ennyi. LEgtöbbször gyümölcsöt és zöldséget eszek nyersen, néha egy kis zöldséglevest és minden este tornázom 40 percet, és ez megy már három hete és SEMMI!!!! Mitől lehet ez, nagyon kiborultam miatta. Most ráálltam a mérlegre, és 88,2 helyett 88,9-nek mutatott :((((((((
2011. okt. 24. 05:39
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy időbe telik, de már nagyon régóta küszködök, évek óta, ezt is kipróbálom, azt is, de igazából semmi sem hatásos.

Orvoshoz miért menjek?

2011. okt. 24. 17:48
 12/27 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Mert ha a pajzsmirigyeddel van gond, akkor csinálhatsz akármit, és nem fogsz. Kapsz rá gyógyszert.
2011. okt. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 Dilettáns döggomba ***** válasza:
*fogysz
2011. okt. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Hát vérvételt csináltatott, és a TSH rendben volt, azt hiszem azt kell nézni, ugye? :SS
2011. okt. 24. 23:05
 15/27 A kérdező kommentje:
De azért szerintem az akkor sem indokolt, hgoy egy ideig eszek, és semmit az ég világon nem mozgok, utána három hétig mondjuk fele annyit se eszek, és mozgok hozzá minden nap, és semmi nem megy le..
2011. okt. 25. 16:13
 16/27 anonim ***** válasza:

Ne keseredj el, úgylátszik még nem indult be a fogyás. Ha beindul, akkor napi 50 dkg is lemehet. Nem jól csinálod a fogyókúrát, így jojóefektus lesz a vége. A szervezet számára nélkülözhetetlen anyagokat nem szabad nélkülözni.

Reggelire egyél egy joghurtot fél szelet teljeskiörlésű kenyérrrel. Ebédre csirkemellet, vagy halat zöldségekkel. Naponta háromszor gyümölcsöt. Vacsorára valami salátát kevés sovány sajttal, vagy egy keményre főtt tojással. Be fog indulni a fogyás, csak be kell tartani a diétát.

2011. okt. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
36%
Ez egy nagy marhaság, amit írsz! Ugyanis nem három hét zabálás után dagadtál föl ekkorára. Most meg azt hiszed, ha kettőt böffentesz, akkor lefogysz. Arra meg hogy nem eszem semmit és mégis hízok, van egy mondás. " Auschwitzban nem volt kövér ember." Ha nem érted, nyugodtan kérdezzél.
2011. okt. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért kellett ilyen hangot megütni!? :(

Nem szoktam "zabálni" tulajdonképpen fogyókúrából áll az életem.

2011. okt. 26. 23:26
 19/27 anonim ***** válasza:

Azt kifelejtettem, hogy a fogyás nem indul be azonnal!

Kb. 1 hónap után. Szóval legyél csak kitartó, menni fog az, 3-4 hónap után látványos lesz az eredmény, ha rendesen eszel, és mozogsz + súlyzózol.

2011. okt. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

(enni úgysem bírok mostanában, mert padlón vagyok, a mozgásra még csak-csak rákényszerítem magam, akkor szerintem nem lesz gond... :) (mármint a néhány hónappal, csak aztán tényleg látszódjon is valami :$)

2011. okt. 26. 23:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!