Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kb semmit nem eszem, akkor...

Kb semmit nem eszem, akkor miért nem fogyok? :{

Figyelt kérdés
Kb három hete alig eszem valamit. Se kenyeret, se tésztát stb.. Igazából sokszor van, hgoy egy nap megeszek egy abonettet, egy natúr joghurtot, meg mondjuk két almát, és ennyi. LEgtöbbször gyümölcsöt és zöldséget eszek nyersen, néha egy kis zöldséglevest és minden este tornázom 40 percet, és ez megy már három hete és SEMMI!!!! Mitől lehet ez, nagyon kiborultam miatta. Most ráálltam a mérlegre, és 88,2 helyett 88,9-nek mutatott :((((((((
2011. okt. 24. 05:39
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
19%

40 perc torna, az semmi! mint láthatod is.

40 perc FUTÁS! az már igen!

ég és föld a különbség.

2011. okt. 24. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Persze futni csak úgy fogsz bírni, ha eszel rendesen.

Látszik mennyire dolgoztat meg a torna, ha ilyen koszton is képes vagy csinálni. Nem sokat ér az ilyen "edzés."

2011. okt. 24. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Sajnos a térdem miatt nem futhatok!!!! :(

Amúgy meg eléggé megdolgoztat, utána járni is alig bírok, tényleg nagyon kifárasztom magam vele....

2011. okt. 24. 06:11
 4/27 anonim ***** válasza:
42%

Szépen vegyél egy füzetet, és írd bele az összes napi étkezést/nassolást.

Meg lesz az oka, hogy miért nem fogysz!


Amúgy nem a tornától fogysz le, hanem attól, ha VALÓBAN nem eszel!!!

2011. okt. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg úszhatnál hetente 2x.

Vagy a súlyzózás is nagyon jó. Kézisúlyzókkal.

Ha gyalogolni azért tudsz, akkor sétálj sokat úgy, hogy a lábadra, karodra teszel ólomsúlyt, lehet venni a Tesco-ban is, tépőzáras, így magadra tudod erősíteni.

2011. okt. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 Dilettáns döggomba ***** válasza:
100%
Azért nem fogysz, mert lelassult az anyagcseréd, a tested pedig átállt tartalékoló üzemmódra. Hamarosan elkezd leépülni az izomzatod a zsírod helyett. Ki volt az az okos, aki a nemevést ajánlotta, mint fogyókúra?
2011. okt. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
78%

Hú, hát én nem csodálom, hogy nem fogysz. Talán nem ész nélkül kéne belevágni a dolgokba, előbb utánaolvasni legalább.

Bár csodálom, hogy nagy hirtelen nem adtál le pár kilót, mert az szokott ilyenkor lenni, hirtelen vizet veszít valaki, örül, mint majom a farkának, hogy milyen okosan, ügyesen, hatékonyan fogy... aztán kész vége. Pár hét után megunja, és hirtelen felszed 10 kilót.

NE KOPLALJ! A legnagyobb hülyeség amit tehetsz. És ilyen étrend mellett nem csoda, ha pár felülés, lábemelgetés, súlyzózás, vagy hasonló roppant megterhelő torna utána lóg a nyelved.

Egészséges, rendszeres, elegendő energiatartalmú étkezés kell napi 5-6 részletben, és ZSÍRÉGETŐ mogzás. Vagyis futás, biciklizás, aerobic, stb. Bár nem írtad, mit tornázol, gyanítom valami olyat, mint fentebb írtam. Az maximum enyhe izomfejlesztésre jó, kár, hogy a háj alatt semmi látványos hatása nem lesz. Előbb azt kell lebontani, utána izmozhatsz.

Az egyetlen valós esély a fogyásra, ha teljesen megváltoztatod az életmódod. Mert amint a fogyóKÚRA véget ér, elkezdesz ugyanúgy enni, mint előtte, kétszer annyit szedsz fel, mint adtál le.

És mielőtt a neten beleakadnál a 90naposba, atkinsba, vagy hasonló marhaságba... inkább menj el az orvosodhoz és konzultálj vele, plusz esetedben a térded miatt iktass be lehetőleg egy ortopédust is, hogy milyen mozgást csinálhatsz.

2011. okt. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Hát a Béres Alexandrának egy kazettájárólé csinálom a tornát, elvileg az is "hűdejózsírégető" Egyébként azért kezdtem nem enni, mert mikor simán csökkentettem a bevitelt, és elhagytam a kenyeret, cukrot, édességeket stb SEMMIT nem változott.... Egyszerűen nem fogoyk semmitől: Se szénhidrátmegvonás, se koplalás, se mozgás, semmi!!! :(
2011. okt. 24. 17:13
 9/27 A kérdező kommentje:

Nasinak is max cigit tolok, de azt sem sűrűn. Már teljesen ki vagyok borulva, mindent ki próbáltam, ezért kezdtem el "ész nélkül belevágni" Gondoltam, ha semmi nem megy majd hátha ez.

Egyedül a 90 napostól sikerült valamennyit fogynom egyszer, de arról is azt hallottam, hgoy rohadtul egészségtelen...

Mit csináljak?? Már teljesen megmérgezi az életemet ez az egész, utálok tükörbe nézni :(

2011. okt. 24. 17:20
 10/27 anonim ***** válasza:
Orvosnál voltál már? Talán akkor kezd ott, ne béresalexandránál meg 90napossal vacakolj. Amúgy meg időbe telik a rendes fogyás, az tuti.
2011. okt. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!