Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem tudok hízni!? (bővebben lent)

Pedobearrr kérdése:

Nem tudok hízni!? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

18 éves vagyok. rendesen táplálkozom de másfél éve nem tudok hízni akárhogy akármennyit eszem. egy kiadós hétvége után 1 dekát se híztam. mivel kíváncsi vagyok egyszer megnéztem és 2 napi minimális kajafogyasztás után meg 1 dekát fogytam. EGYET. nem tudom mitől lehet , tartok tőle hogy valami betegség miatt. hol tudnám kivizsgáltatni magam ?

válaszokat előre köszönöm


2011. szept. 11. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez egyátalán nem feltétlen baj.lehet hogy csak úgymond a tested abahagyata a fejlődést.

De előtte mennyire voltál hízékony Valami gyógyszert szedsz?

2011. szept. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Indokolt lenne a hízás? Hány cm és hány kg vagy?

Ha jól működik az anyagcseréd, mozogsz is, akkor nem kell feltétlenül híznod attól, hogy sokat eszel.

Ami meg az 1 dkg fogyást illeti, még az 1-2 kilós eltérések is normálisak, mivel lehet, hogy egyik nap wc után méred magad, legközelebb meg wc előtt. Egyik nap ki vagy száradva, legközelebb meg tele vagy folyadékkal (mert a szervezeted visszatartja, nem a pisilésre gondolok)

2011. szept. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
4-5 éve volt hogy kaptam étvágy fokozó gyógyszert. semmit se használt legfeljebb annyit hogy mióta azt szedtem nem érzek éhséget így akkor eszek amikor megszoktam vagy megkívánom.
2011. szept. 12. 18:26
 4/4 A kérdező kommentje:
indokolt lenne. elég vékony a kezem és rosszul érzem így magam. szeretnék hízni legalább 5-6 kilót hogy legyen mit ledolgoznom egyáltalán.
2011. szept. 12. 18:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!