Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha nem tudok hízni, pedig...

Ha nem tudok hízni, pedig eszem rendesen, lesz elég erőm ellátni a két gyermekem? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Nem vagyok vastag alkat, az első gyermekemmel 53kg voltam mikor terhes lettem, majd mire másfél éves lett lefogytam 48kg-ra, mert eleven gyermek, és sokat mozgok, pörgök egész nap, de enni azért eszem rendesen, és kiadósan. Most vagyok félidős terhes a második fiammal és most még csak 55,5kg vagyok, mert ugye nincs időm annyit pihenni mint az elsővel, sokat mozgok is, de eszem is azért. Az érdekelne, ha hazajövök szülés után és alig leszek 50 kg, lesz erőm, energiám ellátni, a gyermekeimet, ráadásul ugye még a szoptatás is elveszi majd az energiát. Vagy ez nem testsúlytól függ, és ha rendesen eszem, max. lepörgöm magamról de nem hízok, attól még elég erőm lesz? Bocs, hogy hosszú lett.
2010. márc. 25. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen az alkatod! Szerencsés vagy! Nem súlyfüggő, ha eszel rendesen semmi baj nem lesz!
2010. márc. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
54%

Attól függ mit értesz rendszeres étkezésen. Reggeli, ebéb, vacsi?? Mert ez nem igazán rendszeres. Napi kb 6-szor egyél inkább kevesebbet sok gyümölcs főleg étkezések elött és ha lehet idény gyümölcs valamint rostban és fehérjében gazdag ételek.

Ha érdekel még valami kérdezz nyugodtan.

2010. márc. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!