Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A negatív kalóriás ételeknek...

A negatív kalóriás ételeknek miért nincs megalapozott tudományos háttere,2011-ben még ott tartunk, hogy nem lehet kimérni rendesen?

Figyelt kérdés
2011. szept. 8. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
a loch nessi szörnynek sincs megalapozott tudományos háttere...még mielőtt töröltetnéd, a kérdésedre válaszoltam...csak nem akartam olyan bunkó lenni, hogy kapásból lehülyézlek ;)
2011. szept. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kimérni rendesen?Mit?

Negatív kalória nincs,nem létezik.Ha lenne,nem lenne ennyi elhízott,szívbeteg,cukorbeteg ember.

Kalóriát égetni sporttal lehet.

2011. szept. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A wikipédia sem írja egyértelműen. Ha lenne rá hiteles cáfolat, akkor nem lenne annyira elterjedt. Pontosan mit kell alatta érteni, és mik az adatok?
2011. szept. 9. 10:10
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan, hogy negatív kalóriás étel, ez csak mese. Nincs rá cáfolat, mivel aki tanult biológiát, annak eszébe sem jut ilyesmi.

Egyébként, azt szoktűk mondani, hogy ilyen ételek bevitelekor a szervezet több kalóriát éget el (pl. az alma savja miatt), mint amennyit nyer az ételből. De ez nem igaz, ha érdekel, nézz utána, én nem tudom elmagyarázni.

A Wikipédia meg... oda mindenki azt ír amit akar, nem tekinthető hitelesnek.

2011. szept. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!