Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy tudnék hízni? (Bővebben...

Hogy tudnék hízni? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Úgy érzem,túl vékony vagyok, és ezt mások is mondták. Anyáék is mindig azt mondják,egyél többet, mert így maradsz.155 cm vagyok és 41-42 kg. Szeretnék hízni, de nem a hasamra,ellenben mell-tájékon jól jönne egy "kis" gyarapodás. Gondolom,ha híznék,akkor be is következne, legalább egy kicsi növekedés...

Tehát, mi ajánlotok nekem? 14/L


2010. dec. 28. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:

ne aggodj.ilyen vagy.én is ilyen vagyok,voltam,az ember minden korban változik,en most 28 éves es 48 kg vagyok.vékony nekem is mondjak egyek,de hiaba ha nem marad meg,ilyen a test alkatod,bar én apukam is vékony a mai napig is.


mar nem érdekelnek a kritikak,akinek nem tetszem ne nezzen rám,amuyg 25 éves koromig csak 46 kg voltam.

2010. dec. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

inkabb sportolj, es szep formas tested lesz. gondolom nem ugy akarsz hizni, hogy 3-4 ev mulva kuszkodj a hajaddal, es azt sem akarod, hogy 20 evesen majd anorex kinezeted legyen. Ezert sportolj sokat, es ne egyel/igyal szemetet(csoki, uditok, zsiros/cukros kajak, inkabb rozskenyer, mint feher).

A legfontosabb az hogy ne allj hizokurara csokival es sult kolbasszal, mert attol hizol, hanem egyel rendszeresen minosegi kajat 1. mert fejlodesben vagy, 2. mert formas akarsz lenni :P

2010. dec. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Csinálad azt hogyha birod és nem fogsz hányni akkor ebédre és vacsorára is egyél sokat és ebéd után is feküdj le egy órára kb és akkor hízni fogsz ezt garantálom.
2010. dec. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
utolso te disznot akarsz belole csinalni, vagy not?
2010. dec. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hát basszus ő mondta h hízni akar:)
2010. dec. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
el hiszem h vékony vagy, mert én is az vagyok és én 152 cm 36 kiló nah , de lényeg én is szeretnék hízni de nem sokat.... 12/L
2010. dec. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!