Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szeretnék hízni. Van valami...

Szeretnék hízni. Van valami hatásos? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Tudom hogy már több tucat ilyen kérdés volt... de megszeretném a szeméyre szólómat is csinálni mert ugye mindenki mást eszik és más mennyiségben....stb. szóval:


Szeretnék hízni, nem csak ha ráállok a mérlegre,mutasson többet hanem testalkatra és látszon is ez, mert eléggé cikiznek is miatta és magamat sem tudom így elfogadni. Eszek átlagosan, sőt még többet is de hatása nincs. Se fenekem se mellem nem nagy. Rosszul érzem magam a bőrömben...


Amit átlagosan eszem

Reggel : 2 szendvics

10órai: egy 30 cm- es sonkás szendvics, vagy még nagyobbat

ebéd: valami meleg kaja ami otthon van ebédre

utána nassolás, és gyümölcsök

vacsi valami egyszerű, kaják zöldséggel, vagy szendvics

aztán meg későn szintén megéhezek és lehet összedobok valami kaját


Segítsetek ! Anyagcserém szerintem átlagos


Mi lehet hatásos...és ezt nem másokért hanem magamért teszem,vagy nem mert nagy hátsőt akarok vagy nagy mellet


Röplabdáztam eddig, amúgy meg néha szoktam futni, nyáron pedig renszeresen úszom is


Segítsetek =(


Egy 14 éves lány, magasság 161 cm, kb 45 kg, nem vagyok benne biztos, de a lényeg h sovány!!


Köszönöm előre is


2010. ápr. 7. 08:20
 1/6 anonim ***** válasza:
revalid kapszula ,nemcsak gyorsabban nő tőle a hajad és szép lesz a körmöd ,de hízlal is picit,gondolom a vitaminok miatt.
2010. ápr. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2010. ápr. 7. 12:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Dehát még olyan fiatal vagy, nagyon sokan soványak ennyi idősen! Hiszen a szervezetednek rengeteg energiába kerül az, hogy növessze a csontjaidat, fejlessze az idegrendszeredet! Szerintem nem eszel keveset egyáltalán. 1-2 év alatt sokat fog még változni az alkatod. Csak táplálkozz egészségesen, és mozogj sokat.
2010. ápr. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
oké, köszönöm :) azért minden esetre várom még a véleményeteket
2010. ápr. 7. 12:33
 5/6 anonim válasza:
Szia!Én is hasonló gonddal küzdöttem.10évig 49kg 165cm voltam és már nagyon elegem volt abból hogy mindenki azt mondta hogy "jaj de sovány vagy" rengeteg dolgot kipróbáltam de semmi egy nyamvadt deka nem jött fel rám.Aztán valaki azt mondta hogy úgy lehet hízni hogy pár napig nagyon keveset eszünk hát gondoltam kipróbálom és én lefogytam 46kg-ra csodának gondoltam azt hogy egyáltalán visszahízom magam 49kg-ra és nem 49kg lettem hanem 53,5kg.November óta hízok igaz most már 2 hónapja nem híztam de ez a pár kiló is látszik és jobban érzem magam a bőrömben.Ennyit tesz pár kiló.Igaz mikor keveset ettem nagyon rossz volt mert én szeretek enni csak hízni nehéz,de úgy voltam hogy ki kell próbálni és nekem bejött.
2010. ápr. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Osynho válasza:
A legnagyobb gond a "valami kaja". A szendvics megint tág fogalom. Lehet zsemle + párizsi is (ami messze nem kaja), vagy lehet pl barna kenyér egy szelet sülthússal, salátával. Nem mindegy. Amíg nem eszel tudatosan, addig nem is lesz komolyabb eredmény. Persze 14 éves korban nem lehet elvárni, hogy grammra mért a fehérjét, szénhidrátot, zsírt, kalóriát, de azért nagyságrendileg tisztában kellene lenni a dolgokkal. Olvasgass sokat neten, rengeteg infó van a témában (sajnos sok baromság is).
2010. ápr. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!