Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hízni szeretnék! Mit tegyek?...

Hízni szeretnék! Mit tegyek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok, 62kg, 180 cm magas. Próbáltam már sokféle módszert, mégsem tudok hízni. Nem ehetek semmi zsíros, olajos dolgot az epém miatt (lassan működik, nem termel kellő mennyiségű epét). Sertéshús, olajban sült dolgok kizárva. A háziorvos nem igazán segített. Kérlek, segítsetek!
2010. ápr. 20. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:
én 30 fölött vagyok, nő,én sem vagyok hízásra hajlamos, én úgy tudom a súlyom 50 kg felett tartani, hogy este eszem meg lefekvés előtt a jó kis vacsorámat. így legalább híztam egy pár kilót.
2010. ápr. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az a baj, hogy rendszertelenül eszel esetleg? Egyél akár óránként. Írtad, hogy nem ehetsz zsíros olajos dolgokat, de szénhidrát-dús, de nem kifejezetten zsíros dolgokat ha ehetsz, egyél abból sokat, tésztát, kenyeret, sok édesebb gyümölcsöt. Próbáltál már bizonyos étrendkiegészítőket, amiktől lehet hízni? Azok is segíthetnek. De a legfontosabb a renszeresség, egyél nagyon gyakran, sokat,bőségesen, mindent amit szeretsz illetve szabad enned. Végezz olyan edzéseket amik izmosítanak, erősítenek, és tömeget növelnek. Előtte is utána is egyél midig.

Ennyit tudok egyelőre segíteni, mivel lány vagyok, ezért nem annyira értek fiúk hízókúráihoz, csak ennyire.:)

2010. ápr. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Étrendkiegészítőket még nem próbáltam. A rendszertelen étkezés pedig nagyon is igaz rám, egyetemista vagyok. És éjszaka is eszem,de semmi hatása.

Örülök, hogy írtatok. :)

2010. ápr. 21. 11:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!