Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől lehet ez? Valami ok?

Mitől lehet ez? Valami ok?

Figyelt kérdés

Kb:4-5 napja egyáltalán nem kívánok semmit és alig eszem valamit.Nem vagyok éhes legalábbis nem érzem hogy éhes lennék.Van úgy hogy egész nap nem eszek semmit és egyáltalán nem vagyok éhes, másnap sem.De folyadékot azt viszont nagyon sokat iszom.Vizet, teát..stb.Csak a gyümölcsöt kívánom és egész nap csak gyümölcsöt eszek, de ezen kívül ha mást ennék nincsen étvágyam.Mitől lehet ez?

Egyépként hétvégén megfáztam.Lehet hogy ez az oka?


2011. szept. 7. 17:18
 1/2 anonim válasza:
Igen lehet hogy a megfázásod az oka. Ha a gyümit kívánod akkor egyél azt, a vitaminok miatt még jó is :) Amúgy jobbulást kívánok! :D
2011. szept. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 trollala válasza:
Szerintem inkább hétvégén sok volt a speed illetve a kokain azok okoznak ilyen szintű étvágytalanságot!
2011. okt. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!