Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tegyek ha este sorozatozás...

Mit tegyek ha este sorozatozás közbe? (bövebben lent)

Figyelt kérdés
szóval általában nem birom megállni h este(éjjel) dorama közben (koreai sorozatot jelent) ne egyek vmit. mit tegyek (vagy mit rágcsáljak miközben nézem???? nemtudom csak nézni kell valamit rágcsálnom! de mit? segitsetek. ötleteket.
2011. júl. 10. 02:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
én is így vagyok a filmezéssel. enni vagy kávézni... am én született feleségeket nézek:)
2011. júl. 10. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
nagy adag saláta,magvak,mogyoró(de nem ez a sós) ,répa, narancs,mandarin,meggy,meg ilyesmi :)
2011. júl. 10. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok a sorozatokkal, alap dolog, most is zabáltam.
2011. júl. 10. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
látom nem vagyok egyedül XD, köszönöm a válaszokat.
2011. júl. 10. 05:05
 5/13 A kérdező kommentje:
még jöhetnek tippek.
2011. júl. 10. 05:06
 6/13 anonim ***** válasza:

De fura... én nem rágcsálok sorozatnézés közben. Még az is fura nekem, hogy sokan a mozifilm előtt veszik a pattogatott kukoricát és egyebeket, és úgy ülnek be filmet nézni.


Szerintem ez csak megszokás kérdése, ha akarsz, szokj le róla. Szóval elhiheted, rágcsálás nélkül is lehetséges sorozatot, filmet nézni. Ha már ülsz/fekszel, nem valami aktív tevékenységet végzel, akkor jobb, ha legalább nem hízlalod magad tovább rágcsálnivalókkal. (ne értsd félre, ez nem beszólás akar lenni, inkább bátorítás, csak nem tudok szépen fogalmazni)

2011. júl. 10. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Én csak akkor eszek film vagy sorozat közben, ha unalmas ...

Te nemunod a sorozatot véletlenül?:D

2011. júl. 10. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A gyerekeim is imádnak tévézés közben rágcsálni, de én répát és karalábét szoktam nekik betenni a szobájukba, IMÁDJÁK!!!...

Hosszú rudacskákra szeletelem a répát és a karalábét, így aztán lehet rágcsálni, mint a ropit...


Jó még a pattogatott kukorica is, mert ez gyakorlatilag nem hizlal (sajtos, vajas), csak NE LEGYEN SÓS!!!

2011. júl. 10. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
almachips, gyümölcssaláta, répa, karalábé, tökmag, szotyola, rágó, extrudált buláta, kölesgolyó, pufirizs, korpás keksz, sótlan mogyoró, abonett snack, zabpehelykeksz, dinnye, alma, meggy, cseresznye, uborka, barack
2011. júl. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A pattogatott kukorica azért elég szépen hízlal, már úgy azt véve, hogy milyen kis semmi igazából.

Akaraterő.

Ne zabálj, inkább foglald le mással a kezed. Tanulj meg kötni, horgolni, gyöngyöt fűzni, azzal legalább nem strapálod magad felesleges kajákkal.

Gyümölcs, zöldség jó, de azért éjjel inkább ne egyél semmit lehetőleg, fekvés előtt 3-4 órával legalábbis.

2011. júl. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!