Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit reggelizzek? (bővebben lent)

Mit reggelizzek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szakács tanonc vagyok és a munkahelyen csak ebéd van,ami azt jelenti itthon reggelizek 4-5 óra között. Muszáj ennem mert könnyen leesik a cukrom, de nehezet természetesen nem tudok enni akkor még. A kérdésem tehát az lenne, hogy mit egyek amivel kihúzom ebédig de reggel nem érzem tőle úgy magam mintha egy disznót faltam volna fel?
2011. szept. 14. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Én se nagyon tudok reggelizni, ellenben nagyon rosszul tűröm az éhséget :). Én rendszerint várok egy picit, húsz perc fél órát, és utána eszem egy péksütit vagy ilyesmit. De jobb ha kettőt is eszel, mert délig az sok idő... Valami szénhidrát forrás a legjobb szerintem ilyenkor, nekem legalábbis bevált, ja és ne felejts el inni hozzá, egy teát, narancslevet, esetleg kávét, bár én utálom a kávét.
2011. szept. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

zabkása/ müzli kevés gyümölccsel

v. egy teljes kiőrlésű vagy korpás szendvics sok zöldséggel, könnyű joghurtos vajkrémmel/sajtkrémmel és némi sovány felvágottal


kávét ne igyál, ha akarsz, akkor kaja után 1-1,5 órával

2011. szept. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2-3 tükörtojás, kis kenyér, zöldség kitart délig. Teljes értékű reggeli.
2011. szept. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azon is gondolkoztam, hogy itt nyílt egy pékség a közelünkben elég nagy választékkal és olcsó! Lehet onnan gyűjtöm majd be a reggeli energiaforrást :)
2011. szept. 15. 08:24
 5/6 Rheeza ***** válasza:
29%

"2-3 tükörtojás, kis kenyér, zöldség kitart délig. Teljes értékű reggel" TELJES ÉRTÉSŰ REGGELI LOL most nevettem. Néznék rólad egy képet hogy hogy nézel ki :D

Zabpehely, gyümölcsök, fehérje turmix, olajos magvak. hello.

Jó minőségű gyors-lassú fehérje, lassan-gyorsan felszívódó minőségi szénhidrátok, jó telítetlen zsírok, rostban gazdag, máj-glikogén töltés rendben. Nah barátom EZT nevezik TELJES ÉRTÉKŰ REGGELINEK. nem a hulladék szarrá őrölt fehér kenyeredet meg az 1db paradicsom, paprikádat a jó kis teljes sárgás, zsíros tojásoddal együtt.

2011. szept. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

╔═══╗

▒║:-)║

╚═══╝

2011. szept. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!