Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hízókúra! Ez így megfelel?

Hízókúra! Ez így megfelel?

Figyelt kérdés

Reggelire ettem egy szelet kenyeret margarinnal, sonkával, ubi paradicsom paprika, és egy szelet zsíros kenyér (fokhagymás pörköltzsír) + 2 dl turmix, ez banánból,kiwiből,tejből,és mézből


délelőtt ittam egy kávét egy kockacukorral


ebédre húsleves, és egy nagy sült csirkecomb krumplipürével, ecetes ubival --> ez egy normális adag volt + egy csokit torta szelet


délután egy közepes méretű vajas pogácsa és egy alma


vacsira mit egyek? ha megeszem vagy 3-4 vajas pogit, 2 dl tejjel?


ma pihenőnapom van, (egy héten 5-ször futok) így ma be kéne kajálni, hogy rakódjon szépen ugye? :)


45 kg/167

17/lány


2011. máj. 14. 16:45
 1/8 A kérdező kommentje:
164 cm vagyok! nem 167
2011. máj. 14. 16:46
 2/8 anonim ***** válasza:
ezzel mért húzod szegény fogyózók agyát...egyél ami jólesik.
2011. máj. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem szeretném húzni őket, de itt spk jó tanácsot kaptam már, és nem tudom ennyi megfelel e paraméreteim szerint, az az igazság, hogy nem bírok ennél többet enni, pedig szerintem korántsem elég, még súlytartáshoz sem :/ ezt szeretném megtudni!
2011. máj. 14. 16:54
 4/8 anonim ***** válasza:

Cseréljünk!Én ha csak ránézek a kajára,már attól hízom:)

Egyébként szerintem jó,de ha én a helyedben lennék,vacsira bevágnék egy jó nagy szelet pizzát,vagy gyrost,esetleg csinálj bundás kenyeret,fokhagymával,sajttal,mellé epres tea,vagy sütőben sült melegszendvicset,jó sok sonkával,sajttal,kolbásszal,ketchuppal,majonézzel...:)Egy kis nasinak mellé mehet még 1-2 szelet csokitorta(ha nem több),esetleg fagyi:)

Jó kajálást!;)

2011. máj. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ennék ennyit szivesen, de egyszerűen ennél több nem megy hirtelen, 2 napja hízókúrázok, a 2 nap alatt óriás adagokat ettem mindenből (rendes ételekből, nem édesség, meg nasi meg ilyenek) és azóta rosszul is vagyok, azóta csikar a hasam, és wc-re se tudok menni :S azért kérdeztem, hogy kezdetnek megfelel e ennyi?
2011. máj. 14. 17:09
 6/8 anonim ***** válasza:

Az a lényeg,hogy kitáguljon a gyomrod,akkor többet tudsz majd enni.

Szerintem jó az amit írtál kezdetnek.


esetleg ezeket az ételeket még beiktathatod: kakaó,tükörtojás,péksütemények,bundáskenyér sajttal,krémlevesek,gulyásleves,tészták,rakott ételek,palacsinta,kifli,főzelékek.

2011. máj. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Annak semmi értelme ha a péksütivel,meg pizzával felzsírosodsz,főleg ha sportolsz is.

Ilyesmi étrendet ajánlanék.

[link]

Az 50g rizst felviheted 80-100g-ra is.

2011. máj. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

fokozatosan kell növelni a mennyiséget, amúgy jó lesz, iktass be zabpelyhet, zabkását, vagy turmixba, joghurtba zabkorpát, az segít hogy ne legyen szorulásod.


Egyél leveseket, főzelékeket, gyümölcsöket, és nem lesz gond az emésztéssel.

2011. máj. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!