Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék felszedni...

Hogyan tudnék felszedni néhány kilót?

Figyelt kérdés
Az én problémám az, hogy szerintem és mások szerint is túl sovány vagyok. 22 éves, 177 centis lány vagyok, jelenleg 57 kilóval. Szeretnék kissé nőiesebb, teltebb idomokat főként a fenekemen és a csípőmön, de sajnos hiába eszem rendesen, nem jönnek fel a kilók. A páromnak persze így is tetszem nem ezzel van a baj. Kipróbáltam már mindent, rengeteg édességet, gyorsételt ettem de egy dekát sem tudtam hízni.Az intenzívebb sportolástól pedig még fogytam is:( Szerintetek mivel próbálkozzam?
2008. jan. 20. 23:57
 1/5 anonim válasza:
100%
próbáld ki, hogy akkor inkább este eszel. Lefekvés előtt. Utána nem mozogsz így cvalószínűbb hogy rajtadmarad. Én legalábbis az esti nasiktól híztam most 5kg-ot. :(((
2008. febr. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Kipróbáltam már az esti habzsolást is, és a téli hónapokban a sportot is mellőzni szoktam, mégsem sikerült. Ez lehet, hogy genetikai dolog, mert édesanyám is ilyen.
2008. febr. 2. 15:19
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem is van ismerősőm h 15 éves és 166 cm és 45 kg de genetikailag ilyen. nem tudok nagyon természetes uton valohizást javasolni hisz már mindent kiprobáltál. probálj meg valami sulynővelő terméket pl herbolife
2008. febr. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ott rontottad el, hogy édesség, meg gyorsétel... azokban SEMMI nincs. Olyat egyél ami egészséges, nincs feldolgozva: húsok, halak, tojás, zöldségek, gyümölcsök, rizs, olajos magvak. Legfontosabb a hús! Minden étkezésben legyen! Aztán a szénhidrátot kell növelned mivel gyors az anyagcseréd. (rizs, krumpli, bab) Napi 6-7 étkezés legyen! Én is NAGYON vékony voltam, de sikerült felszednem 20 kilót izomba, csak sima tömegnövelő étrenddel!
2008. márc. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sok tésztát egyél( nem süteményt), kenyeret, húsokat és felejtsd el a gyorsétkezdét az csak felfúj. A lefekvés előtti habzsolás sem jó! Egyél folyamatosan mindig egy picit.
2008. aug. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!