Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi lesz ennek a vége szerintet...

Mi lesz ennek a vége szerintetek? ( Többi lent. )

Figyelt kérdés
Anyukám mindig is sokat veszekedett velem, mert picit duci vagyok, és nem tudtam fogyni. Kb. 1 éve bulímiás lettem, mert annyira meg akartam neki felelni, hogy hánytatni kezdtem magam. Szerencsére sikerült kigyógyulnom belőle fél éve. Mostanában megint rengeteget veszekszünk, és olyanokat mond, hogy rossz rám néznie. Én egy ideig ezeket tűrtem csendben, de az önbizalmam romokban hever, és újra elkezdtem hánytatni magam. Véreset hányok, fáj a fejem, és időnként elmegy a hangom.
2010. dec. 28. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:

neharagudj, bántó jellegű szavak következnek: anyád egy beteg állat.orvos kéne neki..ilyet nem mondunk a gyerekünknek, ha 600 kilos, ha 1 kilos, hanem segítünk neki.

apáddal mi van?? barátaid?? komolyan mondom, hagyd abba!!!! a hánytatást, anyádat szard le, ha beszélni kezd hozzá hagyd ott, vagy fogd a fülesed és zeneee..kapcsold ki az agyad mikor beszél hozzád, szard le..tudom, nem könnyű de mást nem tehetsz..hány éves vagy??

2010. dec. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Apám lelépett. Amúgy 17..
2010. dec. 28. 22:53
 3/4 anonim ***** válasza:

épp ez, már csak egy év 18 ig akkor azt csinálsz amit akarsz, nem kell vele laknod..

addig bird ki és ne adj a véleményére.

2010. dec. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Együtt érzek veled, én is sok kárt okoztam már magamban a másoknak való megfelelésvágy miatt. Szerintem azért hánysz véreset mert a hánytatás során a nyelőcsövedet marja a gyomorsav. Gondolom nem sok kedved van hozzá, de ha ellátogatnál a háziorvosodhoz, biztos tudna segíteni. Elküldene pszichológushoz, aki majd rendbe rak. Igazából viszont anyukádnak nagyobb szüksége lenne rá... Szívből remélem, hogy rendeződik a sorsod! Hidd el rendeződni is fog, én tudom! :)
2010. dec. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!