Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen vége lesz ennek így?...

Milyen vége lesz ennek így? Gondolom csúnya.

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy hetek,sőt hónapok óta alig eszek valamit,van hogy 24 óra alatt SEMMIT nem eszek.Általában egyszer eszek egy nap,akkor is este 11-kor.És akkor se sokat...

nem kioktatást várok,tudom,hogy nem egészséges,nem fogyózok,nincs rá okom,egyszerűen nap közben nem jutok el odáig hogy egyek...meg őszintén,eszembe se jut.Csak arra vagyok kíváncsi,hogy ennek milyen következményei lehetnek.


2010. júl. 21. 23:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de ebben a hőségben én sem vagyok éhes. Viszont este jól bevacsizok, akkora már megéhezem. Szedek vitaminoka!
2010. júl. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Pl cukorbetegség.
2010. júl. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
gyomorfekély, hiánybetegségek, emésztési problémák, kóros soványság, stb. Ebben a gatyarohasztó melegben senkinek sincs sok kedve enni, de azért egy kis gyümölcsöt, egy joghurtot napközben is be lehet kapni. Este egyél egy kis rizst vagy krumplit, halat vagy csirkét, friss salátát, ez nem túl megterhelő a gyomornak, de mégis minden fonts tápanyag benne van.
2010. júl. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha, huzamosabb ideig folytatod, ezt az életmódot, akkor tényleg csúnya vége lessz!

Hajhullás, fogaid tönkre mennek hírtelen, bélproblémák, izom, izület és még sorolhatnám!

De, akár visszafordíthatatlan betegség, mint pl: autóimmun betegség, diabetes stb..!

Vitamin, ásványianyag bevitel elengedhetetlen, a semmi evéssel, pedig nem viszed be!

Próbálj meg enni, legalább napi 4X !!!

2010. júl. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!