Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Anorexia, "kigyógyulás",...

Anorexia, "kigyógyulás", kényszerevés! Vége lesz ennek valamikor?

Figyelt kérdés
:(
2010. jan. 14. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyire súlyos nálad?
2010. jan. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia:). Rendszeresen hányingerig falom magam, hiába érzem hogy feszül a gyonmrom, nem bírom abba hagyni! :( Persze, tudom hogy "önuralom meg minden", de nem megy! :( Ha nem is reggelizek, akkor simán kíbírom falás nélkül, de minél több falat csúszik le, annál nehezebb megállni.
2010. jan. 14. 18:32
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
ki tudsz belőle gyógyulni, csak akarni kell. de nem csak elhitetni magaddal, h akarod, hanem tényleg, és nem másért kell megtenni, hanem saját magadért. az első az, hogy ne fogyni akarj, ne is hízni akarj, hanem normálisan élni. én elpazaroltam erre a dologra 2 évet... csak annyit értelme volt, hogy rájöjjek, hogy mekkora hülyeség volt. légy okos és tanulj más kárán. aki kigyógyult belőle, senki sem bánta meg. foglald el magad vmivel, pl. tanulással de tökmindegy, csak lekössön, és egyél, de szépen oszd be, hogy mikor és mit, de a napi előírt adagnál se többet, de főleg nem kevesebbet. (és MINIMUM 1400-1500 kalóriát, illetve később ezt is emeld). sok sikert.
2010. jan. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nehéz kigyógyulni belőle.Csak az tudja aki benne volt vagy van.Ha nem megy egyedül,akkor elkel menni pszichológushoz.Aki tud rá gyógyszert.

Sok sikert kívánok!

2010. jan. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!