Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy tudok összeállítani...

Hogy tudok összeállítani olyan étrendet, amivel hízni lehet?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, 160 centi és 43 kiló. Mindig is ilyen alkatú voltam és az étvágyam se túl jó, de szeretnék kicsit hízni, mert elég csúnya látvány, hogy szinte kivannak a bordáim, és félek, hogy ha lesz barátom, nem fogok neki tetszeni. Testtömeg-index kalkulátor szerint 49-50 kiló lenne a normális. Sokan mondták, hogy egyek sok gyorskaját, de nem hiszem, hogy egészséges, ha elkezdek magamba tömni mindenféle szemetet. Fogyókúrás étrendek a csapból is folynak, de hízókúrásat sehol nem találtam a neten. Honnan szerezhetnék ilyet?
2010. dec. 2. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt sajna nem tudom, hogy ilyet honnan lehet szerezni, de elmondom, hogy én hogy híztam meg:

- napi 8,5 órában ülőmunkát végzek

- nem reggelizek

- mivel a munkahelyemen sincs se időm, se lehetőségem melegkaját enni, így este 5-ig, 6-ig egy darab szendvicsen, vagy valamilyen péksütin vagyok

- ha hazaérek este, jól bezabálok...

Tudom, hogy ez így gáz, és az egészségemnek sem tesz jót, látom, érzem, de ezen a nyomorult munkahelyemen még egy hűtő sincs, hogy legalább salátát, vagy valami ilyesmit ehessek délben...

A sok édesség is hízlal, egyél meg minden este egy fél tábla csokit, hátha...

De amúgy meg ne aggódj az alakod miatt. Van, aki alkatilag kövérnek, míg més vékonynak születik, és úgysem tud ellene tenni semmit. Ha valaki belédszeret, fontosabb, hogy a belső értékeidért legyen veled, és ne azért, ahogy kinézel. Mégha közhely, akkor is. És nagyon sok olyan pasi vagy, akinek a nagyon vékony lányok jönnek be. Mindenki megtalálja a neki megfelelő partnert.

2010. dec. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jaj de buta,aki a gyorséttermet javasolta.Annak semmi értelme,ha felszedsz pár kiló zsírt.

Kezdjél el konditerembe járni és rövid idő alatt felszedhetsz 5-8 kilót.

Egyébként simán találsz ilyen étrendet.Az a neve tömegnövelő étrend.

[link]

Erről az oldalról keress ki egy neked tetsző kb 2000kalóriás étrendet.

2010. dec. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért kell hízni? Szerintem tökéletes lehetsz... Legalábbis nekem.
2010. dec. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

14:44, neked azt tanácsolom, hogy vegyél egy kis hűtőtáskát, és abban vigyél magaddal a munkahelyedre kaját, mert ez így tényleg nem egészséges :S Mikró van a munkahelyen?


15:17 köszi, megnéztem őket, de ezek nem ilyen gyúrós fazonoknak vannak összeállítva? :D


10:19 ha látnád a bordáimat, nem mondanád ezt :D

2010. dec. 4. 15:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok: köszi, sajna mikró sincs a munkahelyemen. Azon is gondolkodtam, hogy veszek bentre egyet, de nem ér annyit, hogy a kollégáim tönkretegyék, mielőtt még bejárathatnánk...
2010. dec. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!