Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Igaz hogyha sok olajas meg...

Timido kérdése:

Igaz hogyha sok olajas meg zsíros kaját eszek, DE nemeszek szénhidrátot, akkor nem hízok?

Figyelt kérdés

valahol olvastam, hogy a szénhidrát raktározódik el, az olaj hatására.

azért kérdezem, mert ma rengeteg diót ettem, és hogy hízok -e

ma gyakorlatilag nem is ettem szénhidrátot.

reggelim : 3 tojás egy kis dió

tízóraim : 1 mandarin

ebéd : dió 2 párolt hal 1 mandarin

uzsonna : dió egy bögre tej


2010. nov. 7. 15:46
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Nem vettem magamra:)Csak nem értettem min kell besértödni.
2010. nov. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Szénhidrátra szüksége van a szervezetnek, a sejtjeit táplálni kell. Elő fogja állítani másból. A sok olajos, zsíros kajától meg kipattogsz...
2010. nov. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

akinek nem inge ne vegye magára.

és nem érdekel, hogy mit gondolsz. Ha egy ilyen egyszerű kérdést nem lehet megválaszolni bunkózás nélkül, akkor ennyi vagy.

és már ne is haragudj, de olyanokat állítasz rólam, amiknek semmi alapja nincsen. azzal, hogy beletettem a kérdésbe, hogy hízlal-e nem azt jelenti, hogy anorexiás vagyok. az meg hogy többet mozogjak, miért mondod ezt, ha nem is tudod, hogy mennyit mozgok? hetente 4 szer vagyok kondiba, + van saját szobabiciklim, és egy kondigépem.


szomorú vagyok, amiért így viselkednek egyes emberek. és így kifiguráztok.

viszont szoktam olvasni, hogy egyesek hogy leszólják azokat az embereket, akik valóban ezzel küszködnek. Ez lelki eredetű betegség. nem tudnak mit kezdeni ezzel..

namindegy...

2010. nov. 7. 22:50
 24/24 anonim ***** válasza:
sok szakerto: az olajos magvak nagyon nagyon kaloria dusak 100g-ban 500-600 kaloria van. Igy annyira nem keves amit ettel (bar attol fugg mennyi diot ettel egyultohelyedben) arra azert erdemes oda figyelni, hogy ezek marhara zsirosak - igaz novenyi zsir, de az is zsir csak nem annyira veszelyes - igy egy heten egyszer muszaj enni (muszaj ha egeszsegesen akarsz elni), 2-3nal tobbszor nem erdemes. Azert sem jo mert marhara tomenyek, kaloria intenzivek a kis terfogat es sulyhoz kepest, igy nem nyujtanak olyan telitettseg erzetet. Bar ha neked ez nem szempont, akkor nem rossz valasztas, foleg ha valamiert laktat. De tulzasba semmit sem szabad vinni. Nem ertek ehhez a reszehez pontosan, de sejtesem az, hogy napi 3 etkezesben olajas magvat enni hosszutavon karos. Heti 1-2 alkalom kell... ha szivesseget akarsz magadnak tenni es nem annyira szigoru a dieta valami edesseg formajaban, es akkor lehet az a heti duhajkodasod.. :) Makos guba, dios fagyi, palacsinta stb.
2010. nov. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!