Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Igaz hogyha sok olajas meg...

Timido kérdése:

Igaz hogyha sok olajas meg zsíros kaját eszek, DE nemeszek szénhidrátot, akkor nem hízok?

Figyelt kérdés

valahol olvastam, hogy a szénhidrát raktározódik el, az olaj hatására.

azért kérdezem, mert ma rengeteg diót ettem, és hogy hízok -e

ma gyakorlatilag nem is ettem szénhidrátot.

reggelim : 3 tojás egy kis dió

tízóraim : 1 mandarin

ebéd : dió 2 párolt hal 1 mandarin

uzsonna : dió egy bögre tej


2010. nov. 7. 15:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
hogy híznál? a macskám többet eszik.
2010. nov. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Te most koplalsz egyél normálisan mert ennek nincs értelme.
2010. nov. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
60%
na újabb anorex hülye...
2010. nov. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
nem vagyok anorexiás. arról nem tehetek, hogy a dió úgy eltelített, hoyg mozdulni alig bírtam
2010. nov. 7. 15:54
 5/24 anonim ***** válasza:

Amint normális kajához jut majd a szervezeted duplán fogod visszaszedni amit eddig leadtál.Ez nem jó étrend,ennyire nem szabad "drasztikusnak" lenni.A tej az eléggé tud hizlalni ha hajlamos vagy rá.A többi kaja szép és jó,de valami kiegészitéssel kéne mert ez hosszú távon nem lesz jó.

Van egy ismim aki szintén ennyire vagy még jobban leveszi az adagokat és mindig duplája jön vissza,a másik ismim meg már egy dekát nem fogy holott mindeig ilyen dolgokat eszik,ajánlom a kicsivel több kaját és mozgást.

2010. nov. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Egyél szénhidrátot, mert arra is szüksége van a szervezetednek!
2010. nov. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Újabb magazinin felnőtt kiscsaj, ne azt nézd, mit eszel, hanem SPORTOLJ, mozogj.

A sport pedig nem ugyanaz mint a cicanadrágban hajolgatás a szoba közepén.


(és ha egy mód van rá, ne írd oda nagy okosan, hogy nem kiscsaj, mert 22-26 éves vagy - akkor pláne, csak még rosszabb)

2010. nov. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
ugyanmár...ez jó,ha ezt kívántad:) énis már 2 napja mandulán és mogyorón élek mert annyira ezt kívánom.meghízni nem fogsz,de nem értem miért kell rögtön leszidni a kérdezőt,a dió különben is nagyon egészséges:D
2010. nov. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

csesszétek meg ( az utolsót kivéve )

nemtudom hogy KINEK TŰNT FEL??!?!?! hogy a táplálkozásba írtam. és nem a fogyókúrához. nem koplalok, nem akarok fogyni, nem akarok hízni. ENNNYIIIIIIIIII issstenem mennyi idióta értelmetlen h*lye ember van!!!!!

egy egyszerű, szimpla kérdést tettem fel, erre elkezdtek ba**ogatni. hogy milyen hülye vagyok.

nem fogyózok. csak most ez a napom ilyen lett. és érdekelt. mert szeretném a súlyom tartani.

pfff... sok hü**e....


az utolsónak ezt nem üzenem, ő rendes. köszönöm a válaszod. én is úgy vagyok mint te, hogy egyszerűen ezt kívánom, és ezt ettem.

2010. nov. 7. 16:16
 10/24 anonim ***** válasza:
25%
Már bocs, de most mit vagy kiakadva? Feltettél egy kérdést, mi meg válaszoltunk rá, ha nem tetszik akkor ne kérdezz!
2010. nov. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!