Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Igaz hogyha sok olajas meg...

Timido kérdése:

Igaz hogyha sok olajas meg zsíros kaját eszek, DE nemeszek szénhidrátot, akkor nem hízok?

Figyelt kérdés

valahol olvastam, hogy a szénhidrát raktározódik el, az olaj hatására.

azért kérdezem, mert ma rengeteg diót ettem, és hogy hízok -e

ma gyakorlatilag nem is ettem szénhidrátot.

reggelim : 3 tojás egy kis dió

tízóraim : 1 mandarin

ebéd : dió 2 párolt hal 1 mandarin

uzsonna : dió egy bögre tej


2010. nov. 7. 15:46
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

"ENNNYIIIIII issstenem mennyi idióta értelmetlen h*lye ember van!!!!!"


Szerencsére te a kivételt képezed, aki diót ettél, majd megkérded nem fogsz-e elhízni. Aki ennyire kirakatbábú szintre akarja tartani a testét, hogy még az a pár deka dió is ekkora válságot okozzon benne, az talán ne fröcsögjön a jelzőkkel.


Mert ugye itt mindenki hülye, míg te bölcs vagy a kérdéseddel.

Egészségedre.

2010. nov. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
igazából az egész dolog ott kezdődik, hogy ha csak b*szogatni akarjátok a kérdezőt a válaszotokkal, akkor kussolni kéne
2010. nov. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

16:29es: teljesen egyetértek!!

az a baj ezzel az oldallal, hogy sokszor csak baszogatni tudják az embert... ami szomorú...

meg le anorex libázzák, vagy hülye libázzák, ha felmer rakni vki egy kérdést...

2010. nov. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

szerintem nem igaz.. hol olvastad?

én azt olvastam egyszer h ha zsíros kaját eszel és azt nem mozgod le akkor az egyből betud épülni a szervezetedbe, és a szénhidrátnak meg ugye át kell alakulnia.

a mogyoróból max 1-2 szemet tanácsos enni pl. mert nagyon sok kaloria van benne.

2010. nov. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

nem véletlenül szoktam használni én sem az angol kérdezős oldalt.

még SOHA SENKI nem válaszolt így ahogy itt működik...

szomorúúú mi van itt

2010. nov. 7. 16:35
 16/24 anonim ***** válasza:

A zsír az raktározodik, az olaj zsír, a mandarin többnyire fruktózt tartalmaz ami egy cukor, bár jó fajta, de akkor is szénhidrát, szóval ettél szénhidrátot! Ez mind elraktározódik ha többet ettél belőle mint amennyire szügséged van!

Nagyon nagyon durva tippet teszek arról hogy az a 2 hal mennyi volt meg a dió de nagyábból 3.000 kilokalóriát fogyasztottál! Most azt nem tudom hogy mi a nemed meg a testömeged, magaságod, sem az anyagcseréd ezért megint durván választ kell adnom! ha lány vagy akkor ettől már hízol akkor is ha már nem eszel semmit a nap folyamán, de azért sem biztos ez mert rendkívül jó minőségű a táplálkozás amit folytattál! Ha egy nagyobb termetű férfi vagy akkor ez tökéletes, még ehetsz a mai nap folyamán mondjuk halat vagy valami hasonlót!

De akkor is le kell szögeznem hogy a dió renkívül tápláló és jó minőségű étel, de hiába ha túl tápláló!

2010. nov. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
15.15 vagyok!Nem hinném h baszogatásnak minösült az amit irtam,nem annak szántam,ha te ezen megsértödsz h az ember tanácsot ad akkor nem kell kérdezni és akor nem is senki,amúgy meg te kérdezted hogy hízol-e ezektől.Máskor ird oda h nem fogyozol legalább zárojelbe és akor mindgyárt érthetőbb lesz a kérdés és nem értenek félre.
2010. nov. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Bocs a sok helyesírási hibáért:)már fáradt vagyok!Ui.ezek a kaják jók és egészségesek,csak ki kell egésziteni még pár dologgal ami kell a szervezetnek és ne ezt edd minden nap.
2010. nov. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Na tényleg fáradt vagyok 15.55 nem 15.15.
2010. nov. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Utolsó (három), ne vegyél mindent magadra.

Nem miattad kapott sírógörcsöt a mi porcelánlelkű kérdezőnk.


Az persze már egész más kérdés, hogy már kapásból a legelső válaszoló leírta, NEM, nem fogsz elhízni pár deka diótól.

De a mi kérdezőnknek ez nem tetszett. Ő inkább behisztizett.


Igaz, hogy a kérdését úgy fogalmazta meg, és azt kérdezte meg mindkétszer, hogy fog-e HÍZNI, de nem, ő nem a súlyát akarja tartani, mennyire is mocskok-szemetek vagytok csúf válaszolók amiért ezt feltételezitek.


Ő csupán a lexikális tudását akarja bővíteni a gigászi 4-5 szem dió elfogyasztásából adódó testtömegindex-változásról.

Úgyhogy "csešszéteeeeeeeek meeeeeeeg", hogy az internet legbölcsebbjétől idézzünk.


Amúgy is, mire ez a nyávogó betű-elnyújtás?

2010. nov. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!